Ventor

Przemysł / Produkcja

O Ventor

Ventor Sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Firma zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, realizuje również projekty EPC. Od 2010 roku zarządza spółką Ventor Constructions AS z siedzibą w Norwegii.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przeciętnie, ale stabilnie

anonimowo
Można powiedzieć, że w firmie jak ja tam pracowałem niewiele się zmieniło. Stabilnie było na pewno zwolnienia raczej się nie zdarzały. Szybciej ludzie odchodzili sami i to z różnych powodów.

Często przez pieniądze albo przez zarządzanie, które im nie odpowiadało. Rzadziej przez atmosferę czy przez chęć awansowania.

Pracę się doceniało za branżę, pieniądze na czas, dobre stosunki na linii zarząd-pracownicy i socjal. Pracowało się albo na projektach polskich albo norweskich zależy jak kto trafił.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: DębicaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

To nie była kolejna nudna rozmowa kwalifikacyjna. Po wysłaniu CV najpierw spotkałem się z wyznaczoną osobą z firmy. (podejrzewam, że ktoś specjalnie od rekrutacji bo przygotowany był super) Na tym etapie odpowiadałem na pytania o wykształcenie, umiejętności, doświadczenie zawodowe itp. Analizowane były także moje certyfikaty i szkolenia. Następnie coś co wyróżniało tą rekrutację od innych – Site test. Prowadziła go inna osoba, też świetnie przygotowana. Site test składał się z części teoretycznej i praktycznej. Aplikowałem na spawacza rurociągów, więc najpierw był test wiedzy pod tym kątem. Później część praktyczna. Wszystko przeszedłem pozytywnie. Wielki ukłon w stronę firmy za profesjonalnie przeprowadzoną rekrutację!