Polfrost Internationale Spedition

Transport / Logistyka

O Polfrost Internationale Spedition

Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku. Firma zajmuje się świadczeniem usług transportowych w zakresie przewozu żywności w kontrolowanej temperaturze. Przedsiębiorstwo obecnie posiada 15 oddziałów i spółek zlokalizowanych w krajach Europy, a także w Azji.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna, przyjazna firma

Anonimowo
Bardzo ciekawa firma dla ludzi, którzy interesują się spedycją i logistyką. Jest to średnia firma, co dla mnie osobiście było ogromnym plusem. Miałem okazję pracować w naprawdę dużych firmach i jest to zupełnie inna atmosfera. W Polfrost pracowało się bardzo dobrze, przyjaźnie, miło, każdy się znał i wszyscy byli bardzo pomocni. Firma jest solidna i dynamicznie się rozwija. Bardzo podobało mi się to, że kładzie się tam duży nacisk na profesjonalne podejście do klienta i rozwiązywanie problemów. Super, że firma stawia przed swoimi pracownikami różne wyzwania, które pozwalają na ciągły rozwój i dzięki nim można się wiele nauczyć.
Gdybym miał wskazać jakieś minusy to szkoda, że wynagrodzenie jest wysokie, ale system wynagrodzeń co chwilę się zmienia, co potrafi być irytujące. Przełożeni mogli by też być nieco bardziej otwarci na uwagi od swoich pracowników. Poza tymi drobnymi kwestiami pracowało się tam naprawdę dobrze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance