PKO Bank Polski

Finanse / Ekonomia

O PKO Bank Polski

O NAS


PKO Bank Polski jest największym Bankiem komercyjnym w Polsce oraz wiodącym Bankiem na rynku pod względem skali działania, kapitałów własnych, kredytów, depozytów, liczby klientów oraz wielkości sieci dystrybucji. PKO Bank Polski rozwija się skutecznie nie tylko w obszarze obsługi klientów detalicznych, jest też liderem bankowości korporacyjnej oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw. PKO Bank Polski udziela finansowania wszystkim branżom polskiej gospodarki. Zajmując wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce.


PRACA WŚRÓD NAJLEPSZYCH


Sukcesy i pozycja Banku nie byłyby możliwe bez zaangażowania pracowników, ich pasji oraz gotowości do ciągłego rozwoju. Trwałą przewagę konkurencyjną budują ludzie – utalentowani, zmotywowani i zaangażowani. Będąc jednym z największych pracodawców w kraju, zapewniamy miejsce pracy i rozwoju dla ponad 25 tys. osób. Ciągle się rozwijamy, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno najlepszych na rynku specjalistów, jak i pełnych entuzjazmu i zaangażowania praktykantów i stażystów. Bogata oferta oraz duża skala działania naszego Banku umożliwia sprawdzenie się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych oraz udział w interesujących przedsięwzięciach.


KOGO SZUKAMY


Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do aplikowania osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Zatrudniamy nie tylko absolwentów bankowości czy ekonomii, ale także informatyków czy humanistów. Przez cały rok organizujemy w Banku program płatnych praktyk i staży, który dla wielu młodych ludzi jest początkiem drogi zawodowej. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz zespół, a nasze działania sprawiają, że od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: UNIVERSUM, AIESEC, Antal International, Solidny Pracodawca.


Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz współtworzyć największy polski bank – dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu. Zapraszamy.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem dobre miejsce na praktyki

2016-02-10
Praktykantka
Na praktykach w PKO byłam prawie rok temu. Wiem, że oni regularnie prowadzą rekrutacje na praktyki i staże takie dla młodych bez doświadczenia. Ja po praktykach u nich byłam ogólnie zadowolona. Trochę szkoda, że strasznie ograniczone jest to co pokazują właśnie praktykantom. Można faktycznie się nauczyć paru rzeczy, ale ja bym chciała jeszcze więcej a nie było jak. To mogliby poprawić na przyszłość.

Trzeba im przyznać, że podejście do praktykantów mają super. Czysta profeska :) Wszystko w fajnej atmosferze z miłymi ludźmi. Trafiłam na świetnego opiekuna i dlatego tym bardziej dobrze to wspominam :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca Klienta Detalicznego (Praca)

  2015-12-16
  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 11.2015
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa rekrutacyjna w PKO składała się z dwóch elementów. Pytań zadawanych przez dwie osoby oraz ze scenek do odegrania. Pytania obejmowały doświadczenie, a zwłaszcza pracę w poprzednim miejscu, czyli w konkurencyjnym banku, wiedzę na temat technik sprzedaży skierowanych do klienta indywidualnego, wykształcenia i umiejętności obsługi komputera.

  Scenki były jak "z życia wzięte", prowadzone na zasadzie przychodzi klient, chce coś kupić albo nie jest pewien co chce, przekaż mu w prosty sposób informacje, zaproponuj produkty i wykaż się umiejętnościami sprzedażowymi. Wszystko było dość proste.

  Na koniec rekrutacji przewidzieli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Tutaj było średnio sympatycznie, mam wrażenie, że trochę mnie zbywał. Zadał chyba z pięć pytań i mi podziękował. Po kilku dniach poinformowali mnie, że dziękują, ale nie.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz