PKO Bank Polski

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PKO Bank Polski

O NAS


PKO Bank Polski jest największym Bankiem komercyjnym w Polsce oraz wiodącym Bankiem na rynku pod względem skali działania, kapitałów własnych, kredytów, depozytów, liczby klientów oraz wielkości sieci dystrybucji. PKO Bank Polski rozwija się skutecznie nie tylko w obszarze obsługi klientów detalicznych, jest też liderem bankowości korporacyjnej oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw. PKO Bank Polski udziela finansowania wszystkim branżom polskiej gospodarki. Zajmując wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce.


PRACA WŚRÓD NAJLEPSZYCH


Sukcesy i pozycja Banku nie byłyby możliwe bez zaangażowania pracowników, ich pasji oraz gotowości do ciągłego rozwoju. Trwałą przewagę konkurencyjną budują ludzie – utalentowani, zmotywowani i zaangażowani. Będąc jednym z największych pracodawców w kraju, zapewniamy miejsce pracy i rozwoju dla ponad 25 tys. osób. Ciągle się rozwijamy, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno najlepszych na rynku specjalistów, jak i pełnych entuzjazmu i zaangażowania praktykantów i stażystów. Bogata oferta oraz duża skala działania naszego Banku umożliwia sprawdzenie się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych oraz udział w interesujących przedsięwzięciach.


KOGO SZUKAMY


Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do aplikowania osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Zatrudniamy nie tylko absolwentów bankowości czy ekonomii, ale także informatyków czy humanistów. Przez cały rok organizujemy w Banku program płatnych praktyk i staży, który dla wielu młodych ludzi jest początkiem drogi zawodowej. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz zespół, a nasze działania sprawiają, że od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: UNIVERSUM, AIESEC, Antal International, Solidny Pracodawca.


Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz współtworzyć największy polski bank – dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu. Zapraszamy.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Całkiem dobre miejsce na praktyki

2016-02-10
Praktykantka
Na praktykach w PKO byłam prawie rok temu. Wiem, że oni regularnie prowadzą rekrutacje na praktyki i staże takie dla młodych bez doświadczenia. Ja po praktykach u nich byłam ogólnie zadowolona. Trochę szkoda, że strasznie ograniczone jest to co pokazują właśnie praktykantom. Można faktycznie się nauczyć paru rzeczy, ale ja bym chciała jeszcze więcej a nie było jak. To mogliby poprawić na przyszłość.

Trzeba im przyznać, że podejście do praktykantów mają super. Czysta profeska :) Wszystko w fajnej atmosferze z miłymi ludźmi. Trafiłam na świetnego opiekuna i dlatego tym bardziej dobrze to wspominam :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta Detalicznego (Praca)

2015-12-16
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz