PGE Polska Grupa Energetyczna

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PGE Polska Grupa Energetyczna

PGE Polska Grupa Energetyczna to lider rynku elektroenergetycznego. Zajmuje się przede wszystkim wytwarzaniem i dystrybuowaniem energii, obecnie - do ponad pięciu milionów klientów.

Na chwilę obecną PGE działa w pięciu głównych segmentach: energetyka konwencjonalna, energetyka odnawialna, obrót hurtowy energią elektryczną i produktami powiązanymi oraz paliwami, dystrybucja energii elektrycznej oraz sprzedaż detaliczna energii elektrycznej.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Tak jeżeli potrzebuje się doświadczenia

2017-01-10
anonimowo
Z powodu moim zdaniem małych możliwości rozwijania się, zdobywania nowych umiejętności, podnoszenia swoich kwalifikacji i ewentualnych szans na przyszły awans praca w PGE (przynajmniej w tej części, którą poznałam) może być dobra dla osób potrzebujących doświadczenia do CV. Ew. dla tych, którzy doświadczenie mają i teraz oczekują spokoju, stabilizacji, niezłych pensji i wygody. Nie powiem, ma to wszystko swoje plusy tyle tylko, że trzeba się zastanowić jakie ma się oczekiwania w stosunku do pracodawcy i czy PGE (chociażby po tej mojej opinii) ma szansę je spełnić.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. sponsoringu (Praca)

2016-12-16
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz