Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

PGE Polska Grupa Energetyczna

Energetyka / Surowce

O PGE Polska Grupa Energetyczna

PGE Polska Grupa Energetyczna to lider rynku elektroenergetycznego. Zajmuje się przede wszystkim wytwarzaniem i dystrybuowaniem energii, obecnie - do ponad pięciu milionów klientów.

Na chwilę obecną PGE działa w pięciu głównych segmentach: energetyka konwencjonalna, energetyka odnawialna, obrót hurtowy energią elektryczną i produktami powiązanymi oraz paliwami, dystrybucja energii elektrycznej oraz sprzedaż detaliczna energii elektrycznej.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dająca poczucie stabilizacji

anonimowo
Szukałam firmy, która da mi poczucie stabilizacji zawodowej i myślę, że znalazłam. PGE to dobry pracodawca. W firmie są sympatyczni ludzie, więc od razu jest tak jakoś przyjemniej. Poza tym oferują elastyczne godziny pracy, co mnie akurat bardzo odpowiada. Na wynagrodzenie i socjal również nie mogę narzekać. Generalnie wszystko jest jak najbardziej ok. No może poza jednym – na awans to za bardzo nie mogę tutaj liczyć. Ale mnie to w obecnej chwili nie przeszkadza, mam dobrze płatną pracę i to mi póki co wystarcza.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sponsoringu (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jedno spotkanie, ale za to długie i bardzo rozbudowane. Przynajmniej jak to porównuję do innych rekrutacji to tak wychodzi. Nawet wolę takie podejście niż jeżdżenie i trzykrotne mówienie w zasadzie tego samego tylko innym osobom. Zwłaszcza, że na jednej rozmowie jak się okazuje można powiedzieć wszystko co ważne. Na przykład tak jak w moim przypadku odpowiedzieć na pytania dotyczące doświadczenia zawodowego, oczekiwań, motywacji do pracy, powodu zmiany pracy, umiejętności obsługi programów, opisać zrealizowane do tej pory projekty i powiedzieć coś o swoich zaletach. Jedno dobrze przeprowadzone spotkanie na pewno pozwala poznać kandydata.