PGE Polska Grupa Energetyczna

Energetyka / Surowce

O PGE Polska Grupa Energetyczna

PGE Polska Grupa Energetyczna to lider rynku elektroenergetycznego. Zajmuje się przede wszystkim wytwarzaniem i dystrybuowaniem energii, obecnie - do ponad pięciu milionów klientów.

Na chwilę obecną PGE działa w pięciu głównych segmentach: energetyka konwencjonalna, energetyka odnawialna, obrót hurtowy energią elektryczną i produktami powiązanymi oraz paliwami, dystrybucja energii elektrycznej oraz sprzedaż detaliczna energii elektrycznej.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Tak jeżeli potrzebuje się doświadczenia

2017-01-10
anonimowo
Z powodu moim zdaniem małych możliwości rozwijania się, zdobywania nowych umiejętności, podnoszenia swoich kwalifikacji i ewentualnych szans na przyszły awans praca w PGE (przynajmniej w tej części, którą poznałam) może być dobra dla osób potrzebujących doświadczenia do CV. Ew. dla tych, którzy doświadczenie mają i teraz oczekują spokoju, stabilizacji, niezłych pensji i wygody. Nie powiem, ma to wszystko swoje plusy tyle tylko, że trzeba się zastanowić jakie ma się oczekiwania w stosunku do pracodawcy i czy PGE (chociażby po tej mojej opinii) ma szansę je spełnić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sponsoringu (Praca)

2016-12-16
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jedno spotkanie, ale za to długie i bardzo rozbudowane. Przynajmniej jak to porównuję do innych rekrutacji to tak wychodzi. Nawet wolę takie podejście niż jeżdżenie i trzykrotne mówienie w zasadzie tego samego tylko innym osobom. Zwłaszcza, że na jednej rozmowie jak się okazuje można powiedzieć wszystko co ważne. Na przykład tak jak w moim przypadku odpowiedzieć na pytania dotyczące doświadczenia zawodowego, oczekiwań, motywacji do pracy, powodu zmiany pracy, umiejętności obsługi programów, opisać zrealizowane do tej pory projekty i powiedzieć coś o swoich zaletach. Jedno dobrze przeprowadzone spotkanie na pewno pozwala poznać kandydata.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz