PERSONNEL SOLUTIONS

Doradztwo / Konsulting

O PERSONNEL SOLUTIONS

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy. Legalność świadczonych przez nas usług potwierdza Certyfikat nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Naszą misją jest łączenie wykwalifikowanych, doświadczonych i najlepszych dostępnych na rynku pracy pracowników z pracodawcami. Tym pierwszym oferujemy dogodne warunki zatrudnienia, tym drugim wykwalifikowany zespół konsultantów i specjalistów do spraw rekrutacji i selekcji. Zawsze realizujemy postawiony przed nami cel, a nasi Klienci doceniają umiejętność doboru najlepszych kandydatów do pracy.


Jak to robimy? To zasługa doświadczenia i przede wszystkim naszych pracowników. Na rynku jesteśmy od 2007 roku, naszą firmę tworzą uznani eksperci i specjaliści z rynku pracy. Stale się rozwijamy i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadcząc usługi na terenie całego kraju i współpracując z wieloma firmami w kraju i za granicą. Bliskie jest nam również środowisko naukowe, naszymi partnerami są placówki świadczące usługi edukacyjne, w tym między innymi szkoły wyższe.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok żeby zobaczyć jak się pracuje w rekrutacji

anonimowo
Słyszałam takie opinie, że to jest firma na start i mogę je teraz po pracy w Personnel Solutions potwierdzić. Rzeczywiście praca będzie dobra tylko na trochę. Po jakimś czasie zechce się więcej zarabiać, więcej uczyć i w ogóle zacznie się wymagać więcej. Na początku można się kierować tym, że chce się mieć wpis do CV.

Poza wpisem do CV i wyniesionym doświadczeniem mogę powiedzieć, że na plus była atmosfera, współpracownicy, z którymi wtedy pracowałam i godziny pracy. Duży minus wydaje mi się należy się za brak szkoleń. A przecież robienie szkoleń byłoby z pożytkiem dla firmy
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik salonu (Praca)

Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Jedyną trudnością było to, że toczyła się i po polsku, i po angielsku. Ale to wszystko było określone w wymaganiach, więc nie było to wielkim zaskoczeniem. Po prostu troszeczkę dodatkowego stresu, ale mój angielski jest całkiem dobry, więc... ;)

Na rozmowie, która upłynęła w bardzo przyjemnej atmosferze, dostałam pytania m.in. o moje wykształcenie, czyli musiałam opowiedzieć o studiach, dodatkowych kursach, certyfikatach i temu podobnych rzeczach. Do tego opisałam szczegółowo doświadczenie, na jakich stanowiskach pracowałam, jaki był mój zakres obowiązków.

Na koniec, na rozluźnienie atmosfery ;) porozmawialiśmy trochę o moich zainteresowaniach i motywacji do pracy.