PERSONNEL SOLUTIONS

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PERSONNEL SOLUTIONS

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy. Legalność świadczonych przez nas usług potwierdza Certyfikat nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Naszą misją jest łączenie wykwalifikowanych, doświadczonych i najlepszych dostępnych na rynku pracy pracowników z pracodawcami. Tym pierwszym oferujemy dogodne warunki zatrudnienia, tym drugim wykwalifikowany zespół konsultantów i specjalistów do spraw rekrutacji i selekcji. Zawsze realizujemy postawiony przed nami cel, a nasi Klienci doceniają umiejętność doboru najlepszych kandydatów do pracy.


Jak to robimy? To zasługa doświadczenia i przede wszystkim naszych pracowników. Na rynku jesteśmy od 2007 roku, naszą firmę tworzą uznani eksperci i specjaliści z rynku pracy. Stale się rozwijamy i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadcząc usługi na terenie całego kraju i współpracując z wieloma firmami w kraju i za granicą. Bliskie jest nam również środowisko naukowe, naszymi partnerami są placówki świadczące usługi edukacyjne, w tym między innymi szkoły wyższe.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Ok żeby zobaczyć jak się pracuje w rekrutacji

2016-04-24
anonimowo
Słyszałam takie opinie, że to jest firma na start i mogę je teraz po pracy w Personnel Solutions potwierdzić. Rzeczywiście praca będzie dobra tylko na trochę. Po jakimś czasie zechce się więcej zarabiać, więcej uczyć i w ogóle zacznie się wymagać więcej. Na początku można się kierować tym, że chce się mieć wpis do CV.

Poza wpisem do CV i wyniesionym doświadczeniem mogę powiedzieć, że na plus była atmosfera, współpracownicy, z którymi wtedy pracowałam i godziny pracy. Duży minus wydaje mi się należy się za brak szkoleń. A przecież robienie szkoleń byłoby z pożytkiem dla firmy
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

pracownik salonu (Praca)

2016-03-02
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz