Performante

Media / Sztuka / Rozrywka
brak

O Performante

Performante to nowoczesna agencja interaktywna o globalnym zasięgu, tworząca zintegrowaną komunikację marketingową od strategii po produkcję. Projekty prowadzone są przez agencję ze szczególnym naciskiem na efektywność i realizację celów biznesowych klientów. Szeroki zakres kompetencji jest podstawą tworzonych przez nich zintegrowanych rozwiązań, do których należą: badania konsumentów i rynku, strategie komunikacji, koncepcje kreatywne, projektowanie UX i graficzne, kampanie 360° i performance, social media, aplikacje online / mobile, planowanie i zakup mediów, dogłębna analityka i optymalizacja.


Do klientów agencji należą m.in. McDonald’s, Amazon, HBO, Polska Organizacja Turystyczna, VISA, Trivago, Annabelle Minerals oraz WhatsApp.

Znajdziesz nas na:
Facebook.com/performante.agency

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: www.performante.com/careers

Zapraszamy do kontaktu!

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Traffic menager (Praca)

Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jest jedna rzecz w rozmowach kwalifikacyjnych, która mi podnosi ciśnienie. Ale o tym zaraz. Od początku: telefon, zaproszenie na rozmowę. Pytania standardowe. Wykształcenie, kursy, certyfikaty, doświadczenie, języki, no cuda po prostu.

Ale jakieś kwalifikacje mam, nie najgorsze, może też nie najlepsze, ale cóż, bywa. Pogadaliśmy, wszystko ładnie, pięknie, HR uśmiechnięty, ściska mi rękę na koniec i mówi, że niezależnie od wyniku poinformują mnie telefonicznie albo mailowo w przeciągu 3 dni.

Czekam 3 dni.

I czekam.

Czekam tydzień.

Nic.

Już przestałem czekać, ale nic mnie tak nie denerwuje, jak brak odpowiedzi.

Cała rozmowa była miła i profesjonalna, tylko wszystko popsuł ten brak odzewu. Nawet nie mam pretensji o to, że mnie nie przyjęli. Ale brak kontaktu był dosyć przykry.

Tym bardziej, że wydawało mi się, że mam szanse.

Poza tym nie mam zastrzeżeń.