Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.

FMCG

O Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.

Perfetti Van Melle produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG. Pracownicy firmy tworzą słodycze w innowacyjny sposób, wymyślając nowe smaki, opakowania i produkty takie jak Mentos, Chupa Chups, Fruittella i Alpenliebe. Firma dąży do tego, by konsumenci mogli jeszcze bardziej cieszyć się „słodkimi chwilami”.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze zdobyć takie doświadczenie

2017-03-26
anonimowo
Żeby wymienić pozytywne strony pracy zacznę od tego, że naprawdę same fajne rzeczy można powiedzieć na temat atmosfery oraz elastycznego czasu pracy i jakości narzędzi pracy. Zespół przynajmniej ten, do którego sam trafiłem był zespołem fajnych pozytywnych ludzi. Współpraca z nimi była dosłownie przyjemnością :)

Ostatecznie zrezygnowałem z tej pracy z powodu wysokości wynagrodzenia, które nie było dla mnie do końca satysfakcjonujące oraz z powodu takich problemów jak często są w takiej pracy na przykład że plany są bardzo wysokie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Starszy Przedstawiciel Handlowy (Praca)

2016-02-21
Branża: FMCGMiejsce: Woj. pomorskieTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Powiem krótko tego można się spodziewać po rozmowie prowadzonej na takie stanowisko. Nie wiem czy niektórzy nie pomyślą o tym jak o wadzie, ale dla mnie to zaleta. Dzięki temu obyło się bez jakichś niespodzianek.

Spotkanie rekrutacyjne w Perfetti Van Melle przebiegło w sympatycznej atmosferze. Zadawane mi pytania obejmowały między innymi doświadczenie zawodowe związane z branżą FMCG, moją wiedzę na temat rynku lokalnego, sukcesów jakie odnosiłem w pracy przedstawiciela handlowego i innych zbliżonych kwestii.

Rekruterzy ze swojej strony opowiedzieli o warunkach zatrudnienia. Na przykład jakie pieniądze oferują, jakie dostaje się narzędzia pracy, jaką umowę mogą zaproponować i ogólnie przekazali mi kilka informacji o firmie.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz