PepsiCo Poland

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka

O PepsiCo Poland

PepsiCo to światowy lider w produkcji napojów i artykułów spożywczych. PepsiCo Poland to polski oddział firmy. Na terenie naszego kraju produkowane są, m. in.: napoje gozowane marek Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew, bezcukrowe napoje Pepsi Max, Pepsi Light i Pepsi Light Lemon, niegazowane napoje Lipton Ice Tea, soki owocowe Toma oraz woda źródlana Krystaliczne Źródło. Należąca zaś do koncernu PepsiCo firma Frito Lay Poland produkuje słone przekąski Lay’s, Cheetos, Star, Sunbites, Twistos oraz chrupki Mr. Snaki.

PepsiCo ma w Polsce cztery zakłady produkcyjne, znajdujące się w: Michrowie, Żninie, Grodzisku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma robi ogólne bardzo dobre wrażenie

Przedstawiciel Handlowy
Firma robi ogólne bardzo dobre wrażenie, fajnie wpasowuje się w każde CV, podoba się rekruterom. Oceniam pracę w Pepsi na pełną mocną czwórkę. O czym nie pomyślę na taką ocenę dokładnie zasłużyło. Począwszy od pracowników, atmosfery, przez benefity, doświadczenie, szkolenia aż po pieniądze wszystko na cztery. A to oznacza, że było dobrze :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Starałem się o pracę jako przedstawiciel handlowy Frito Lay Poland, czyli części PepsiCo. Byłem tam na dwóch rozmowach, które wyglądały tak podobnie, że w zasadzie nie jestem w stanie ich odróżnić w pamięci. Z drugiej rozmowy wyszedłem z poczuciem, że to było niepotrzebne, bo pytali ciągle o to samo, co na pierwszej.

Interesowało ich zwłaszcza doświadczenie w sprzedaży i w pracy przedstawiciela handlowego, jakie sukcesy odnosiłem na poprzednich stanowiskach i czy umiem to udokumentować, czy i na ile znam pakiet Office, ile chce zarobić na rękę, czemu rezygnuje z obecnej pracy itp. Czyli to samo jak wszędzie, nie zaskakują kandydatów na pewno, przynajmniej ja na to nie trafiłem. Trochę rozczarowująca była ta rekrutacja, ale nie zasługuje na negatyw w sumie.