PepsiCo Poland

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PepsiCo Poland

PepsiCo to światowy lider w produkcji napojów i artykułów spożywczych. PepsiCo Poland to polski oddział firmy. Na terenie naszego kraju produkowane są, m. in.: napoje gozowane marek Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew, bezcukrowe napoje Pepsi Max, Pepsi Light i Pepsi Light Lemon, niegazowane napoje Lipton Ice Tea, soki owocowe Toma oraz woda źródlana Krystaliczne Źródło. Należąca zaś do koncernu PepsiCo firma Frito Lay Poland produkuje słone przekąski Lay’s, Cheetos, Star, Sunbites, Twistos oraz chrupki Mr. Snaki.

PepsiCo ma w Polsce cztery zakłady produkcyjne, znajdujące się w: Michrowie, Żninie, Grodzisku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Firma robi ogólne bardzo dobre wrażenie

2017-04-04
Przedstawiciel Handlowy
Firma robi ogólne bardzo dobre wrażenie, fajnie wpasowuje się w każde CV, podoba się rekruterom. Oceniam pracę w Pepsi na pełną mocną czwórkę. O czym nie pomyślę na taką ocenę dokładnie zasłużyło. Począwszy od pracowników, atmosfery, przez benefity, doświadczenie, szkolenia aż po pieniądze wszystko na cztery. A to oznacza, że było dobrze :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

2016-01-13
Branża: SprzedażMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz