Pepco

Administracja biurowa, Sprzedaż, Zakupy

O Pepco

Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od kilkunastu lat. Staliśmy się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

NASZA MISJA

Zapewniamy naszym klientom najłatwiejszy dostęp do wszystkich produktów, których na co dzień potrzebują i pragną, aby ubrać swoją rodzinę i prowadzić oraz dekorować swój dom, w najniższych cenach.


NASZA WIZJA

Naszą ambicją jest stać się największą, najlepszą, najtańszą i najbardziej znaną marką dyskontów odzieżowo-przemysłowych w Europie.


NASZA STRATEGIA

Chcemy prowadzić naszą działalność w sposób zrównoważony, koncentrując się na trzech głównych kierunkach rozwoju, obejmujących: ludzi, procesy i ofertę produktową.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma

sprzedawca
Pepco było drugim sklepem w którym pracowałam. Wielkiego porównania jak widać na tamten moment nie miałam. I tak zauważyłam że warto do nich przejść bo wcześniej nie miałam ani jednego benefitu. W Pepco dostałam pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie i przede wszystkim najważniejsze lepsze zarobki. Żeby było ciekawiej jeszcze szło się na szkolenia załapać. Praca w każdym sklepie momentami jest ciężka ale Pepco było przynajmniej z warunkami dobre.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. personalnych (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Podczas rekrutacji dowiedziałam się jak dokładnie ma wyglądać praca, czego będą ode mnie wymagać. Powiedziałam o swoim doświadczeniu, o dyspozycyjności, czy prowadziłam i lubię prowadzić szkolenia, jak sobie radzę z rozwiązywaniem konfliktów między pracownikami, jaką mam znajomość angielskiego (to musiałam pokazać w praktyce).

Rekrutacja miała dwa etapy pierwszy telefoniczny i drugi w ramach spotkania. Można dowiedzieć się od ludzi z firmy, z którymi się rozmawia wszystkich potrzebnych rzeczy. Z perspektywy osoby, która się na rekrutacji zna oceniam tę rekrutację dobrze.