Pepco

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Pepco

PEPCO to międzynarodowa siec sklepów oferujących odzież dla całej rodziny oraz artykuły dla domu – zawsze w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą mocno zakorzenioną na polskim rynku i centralnie związaną z miastem Poznań. Posiadamy sklepy w Polsce, na Słowacji i w Czechach, a niebawem pojawimy się również w Rumunii i na Węgrzech. Łącznie posiadamy ponad 550 sklepów i zatrudniamy ponad 4500 osób w całej Polsce. Polityka PEPCO zakłada dalszy intensywny rozwój firmy, który zaowocuje kolejnymi otwarciami nowych sklepów i potrzebą zwiększenia zespołu.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Fajna firma

2017-03-19
sprzedawca
Pepco było drugim sklepem w którym pracowałam. Wielkiego porównania jak widać na tamten moment nie miałam. I tak zauważyłam że warto do nich przejść bo wcześniej nie miałam ani jednego benefitu. W Pepco dostałam pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie i przede wszystkim najważniejsze lepsze zarobki. Żeby było ciekawiej jeszcze szło się na szkolenia załapać. Praca w każdym sklepie momentami jest ciężka ale Pepco było przynajmniej z warunkami dobre.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. personalnych (Praca)

2017-02-27
Branża: Human ResourcesMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz