Pepco

Administracja biurowa, Sprzedaż, Zakupy

O Pepco

Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od kilkunastu lat. Staliśmy się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

NASZA MISJA

Zapewniamy naszym klientom najłatwiejszy dostęp do wszystkich produktów, których na co dzień potrzebują i pragną, aby ubrać swoją rodzinę i prowadzić oraz dekorować swój dom, w najniższych cenach.


NASZA WIZJA

Naszą ambicją jest stać się największą, najlepszą, najtańszą i najbardziej znaną marką dyskontów odzieżowo-przemysłowych w Europie.


NASZA STRATEGIA

Chcemy prowadzić naszą działalność w sposób zrównoważony, koncentrując się na trzech głównych kierunkach rozwoju, obejmujących: ludzi, procesy i ofertę produktową.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma

sprzedawca
Pepco było drugim sklepem w którym pracowałam. Wielkiego porównania jak widać na tamten moment nie miałam. I tak zauważyłam że warto do nich przejść bo wcześniej nie miałam ani jednego benefitu. W Pepco dostałam pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie i przede wszystkim najważniejsze lepsze zarobki. Żeby było ciekawiej jeszcze szło się na szkolenia załapać. Praca w każdym sklepie momentami jest ciężka ale Pepco było przynajmniej z warunkami dobre.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do Pepco minęła bardzo szybko. Po wysłaniu CV na ich adres mailowy, następnego dnia przed południem zadzwonił telefon i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Pani rekruter pytała mnie czy wcześniej pracowałam już w jakimś sklepie, jak się zachować w kilku sytuacjach z klientami i jak widzę siebie w tej pracy. Poza tym typowe pytania o doświadczenie, wykształcenie, cele i plany. Atmosfera miła, odpowiedź niemal od razu. Całkiem fajna rekrutacja.