Pentacomp

Nowe technologie / IT

O Pentacomp

Pentacomp jest producentem rozwiązań informatycznych oraz dostawcą profesjonalnych usług IT. Obsługuje klientów zarówno z sektora publicznego, jak i osoby prywatne. Firma pracuje w oparciu o najnowsze technologie. Połączenie doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami daje przede wszystkim wysoką jakość oraz zapewnia firmie stabilną pozycję na rynku. Firma za cel stawia sobie trafienie do ścisłej czołówki firm ICT w Europie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobre warunki

anonimowo
Dla mnie to bardzo fajna praca chociażby pod tym względem, że dzięki niej znacząco podniosłam kwalifikacje. Można się sporo nowych rzeczy nauczyć przy projektach, bo są wymagające. A drugi wielki plus to zadaniowy czas pracy, można też popracować zdalnie w razie czego. Jeśli chodzi o warunki, to jest bardzo fajnie, pieniądze są, ludzie w porządku, także to taka praca, do której chce się przychodzić. A przynajmniej nie robi się tego z bólem ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Mogę powiedzieć, że rozmowa w Pentacomp mocno mnie zaskoczyła. O ile o samej firmie słyszałem pozytywne opinie to na tym etapie….powiedzmy, że się nie popisali. Panowie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę sprawiali wrażenie, jakby nie do końca wiedzieli o co mnie pytać, a przecież powinni posiadać wiedzę o programowaniu aby móc zweryfikować moje umiejętności. Pytania jakie padały podczas rekrutacji dotyczyły moich celów, pytano dlaczego wybrałem tę firmę i dlaczego chciałbym się tym zajmować.
Finalnie okazało się, że rozmowa wyglądała w taki sposób, ponieważ Pan technik, który miał w niej uczestniczyć zwyczajnie na nią nie dotarł. Ostatecznie złożono mi ofertę pracy, którą przyjąłem i liczę na to, że ta sytuacja była tylko drobną wpadką, a dalsza współpraca będzie bardziej udana.