Peek & Cloppenburg

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Peek & Cloppenburg

Peek&Cloppenburg oferuje wyjątkową modę, obsługę na najwyższym poziomie i produkty wysokiej jakości. Od lat należy do czołówki najbardziej cenionych pracodawców w branży retail w Polsce.

P&C jest firmą rodzinną
Od ponad 110 lat Peek&Cloppenburg jest firmą zarządzaną rodzinnie. Dla naszych pracowników jest to duża wartość. P&C łączy w sobie bowiem
zalety dużej firmy korporacyjnej ze zrównoważonym stylem zarządzania właściwym organizacjom rodzinnym.

P&C jest firmą miedzynarodową
15 krajów, 2 centrale, jedna marka. P&C KG Düsseldorf zarządza domami mody w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Szwajcarii. Peek & Cloppenburg KG Wien posiada salony w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, na Litwie, Łotwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech oraz planuje kolejne otwarcia w Europie Wschodniej.

P&C łączy tradycję z nowoczesnością
Innowacje są ważne. Nie tyczy się to jedynie mody, ale również całej naszej firmy. Udowodniliśmy to już w w przeszłości, wprowadzając jednolite
rozmiary konfekcji oraz komputeryzując system służący do zarządzania gospodarką towarową. Dziś poprzez działalność i rozwój naszego sklepu online FashionID.de kontynuujemy ten kierunek.

P&C – wyjątkowa architektura
Nasze flagowe sklepy zostały zaprojektowane przez światowej sławy architektów. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ kochamy architekturę i design, które fascynują zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Światło dzienne podkreśla zastosowane w naszych sklepach naturalne materiały po to, by nasi klienci zawsze czuli się komfortowo i mieli kontakt z modą w najlepszym wydaniu.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Fajnie!

2017-03-20
Sprzedawca
Pozytywne strony wynikające z tej pracy w momencie kiedy ja byłam zatrudniona to m.in.: bardzo wysokie jak na moje stanowisko wynagrodzenia które po części były wynikiem premii za sprzedaż, bardzo dobry grafik który był ustalany z niewielkim wyprzedzeniem ale na tyle że dało się wpisać pracę w swoje inne plany, miła atmosfera w zespole oraz samo to że mogłam mieć kontakt z ludźmi.

Negatywne strony to m.in.: brak benefitów nawet tych podstawowych i potrzebnych, ciężko wyrobić tyle godzin żeby pracować na cały etat, nie ma za bardzo większego rozwoju.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant działu sprzedaży (Praca)

2017-04-10
Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz