Peek & Cloppenburg

Sprzedaż, Zakupy

O Peek & Cloppenburg

Peek&Cloppenburg oferuje wyjątkową modę, obsługę na najwyższym poziomie i produkty wysokiej jakości. Od lat należy do czołówki najbardziej cenionych pracodawców w branży retail w Polsce.


P&C jest firmą rodzinną

Od ponad 110 lat Peek&Cloppenburg jest firmą zarządzaną rodzinnie. Dla naszych pracowników jest to duża wartość. P&C łączy w sobie bowiem

zalety dużej firmy korporacyjnej ze zrównoważonym stylem zarządzania właściwym organizacjom rodzinnym.


P&C jest firmą miedzynarodową

15 krajów, 2 centrale, jedna marka. P&C KG Düsseldorf zarządza domami mody w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Szwajcarii. Peek & Cloppenburg KG Wien posiada salony w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, na Litwie, Łotwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech oraz planuje kolejne otwarcia w Europie Wschodniej.


P&C łączy tradycję z nowoczesnością

Innowacje są ważne. Nie tyczy się to jedynie mody, ale również całej naszej firmy. Udowodniliśmy to już w w przeszłości, wprowadzając jednolite

rozmiary konfekcji oraz komputeryzując system służący do zarządzania gospodarką towarową. Dziś poprzez działalność i rozwój naszego sklepu online FashionID.de kontynuujemy ten kierunek.


P&C – wyjątkowa architektura

Nasze flagowe sklepy zostały zaprojektowane przez światowej sławy architektów. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ kochamy architekturę i design, które fascynują zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Światło dzienne podkreśla zastosowane w naszych sklepach naturalne materiały po to, by nasi klienci zawsze czuli się komfortowo i mieli kontakt z modą w najlepszym wydaniu.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie!

Sprzedawca
Pozytywne strony wynikające z tej pracy w momencie kiedy ja byłam zatrudniona to m.in.: bardzo wysokie jak na moje stanowisko wynagrodzenia które po części były wynikiem premii za sprzedaż, bardzo dobry grafik który był ustalany z niewielkim wyprzedzeniem ale na tyle że dało się wpisać pracę w swoje inne plany, miła atmosfera w zespole oraz samo to że mogłam mieć kontakt z ludźmi.

Negatywne strony to m.in.: brak benefitów nawet tych podstawowych i potrzebnych, ciężko wyrobić tyle godzin żeby pracować na cały etat, nie ma za bardzo większego rozwoju.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant działu sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Czułam się fajnie na tej rozmowie kwalifikacyjnej. Prawie tak jakby to nie była rozmowa kwalifikacyjna tylko tak normalnie jakbym przyszła pogadać ze znajomym, którego dawno nie widziałam. Zero stresu i spięcia, bardziej podejście i traktowanie na luzie. Widać było, że ktoś chce się czegoś o mnie dowiedzieć i ja się chciałam dowiedzieć jak najwięcej o tej pracy.

Ja uzyskałam potrzebne informacje, mam nadzieję, że mój rozmówca też. Zwłaszcza, że mnie wypytywał o zainteresowania, motywację, doświadczenie, zalety i inne rzeczy ale ogólnie nie było tego bardzo dużo.