PartnerTech

Nowe technologie / IT

O PartnerTech

Our business is to develop and build technically advanced products for our customers, and we give you the tools to grow within your profession. You will work in an international environment with a possibility to expand your knowledge within various projects. We encourage our employees to become involved in and be responsible for their own development with support from their managers. We are proud of our employees and together we make PartnerTech into a trusted industrial partner.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To nie jest praca marzeń

Operator
No ideał to to nie jest, ale też nie jest strasznie źle. Dużo czy bardzo dużo się nie zarobi. Płacą średnio w porównaniu do innych firm. Godziny pracy ok i pracuje się na dobrej jakości sprzęcie. Wszystko działo tak jak powinno.

Jak ja tam pracowałem atmosfera była fajna. Ludzie się lubili i to czuć. Godziny pracy po 12 godzin trochę wykańczały, ale taki zawód. Mieliśmy dodatki socjalne to się chyba nazywało pakiet Manpower Premium czy coś takiego. W to wchodziły dojazdy firmowym autobusem, multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie dodatkowe.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie