Partners Financial Services

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia

O Partners Financial Services

Partners Financial Services to firma działająca na rynku czeskim od 2007 roku, a na rynku polskim od roku 2012. Przedsiębiorstwo zajmuje się świadczeniem usług związanych z doradztwem finansowym. Siedziba Partners zlokalizowana jest w Katowicach.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W tej pracy jest bardzo duża szansa na rozwój

anonimowo
Praca jest o tyle fajna, że daje bardzo dużą szansę na rozwój, ale trzeba być bardzo pracowitym i zaangażowanym żeby cokolwiek tu osiągnąć.

Jeżeli człowiek faktycznie się zaangażuje to może bardzo dużo zarobić. Atmosfera w biurze jak ja pracowałem była spoko. Podobało mi się, że na starcie firma robi co może żeby pomóc a potem daje wolną rękę i każdy już robi ile chce dla siebie.

Wynagrodzenie jest na zasadzie prowizji, więc podstawa to chęć do pracy. Ofertę mieli na tyle dobrą, że wyrobienie dużych pieniędzy nie było takie trudne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negatywna
Ocena rozmowy:Negatywna

Doradca Finansowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Jak dla mnie ta rozmowa była dziwna. Cała ta rekrutacja gdzie najpierw wysyła się Cv trochę w ciemno później idzie na rozmowę i się dowiaduje, że będą szkolić, ale za to nie płacą a na koniec trzeba zdać wielki egzamin była dziwna. No mnie nie przekonała. Mój błąd, mogłem poczytać najpierw jak wygląda sytuacja zanim zdecydowałem się aplikować.

Niby potem obiecują wielki rozwój, ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć. Z rozmowy niewiele wynikało. Zapytali mnie czy chce się uczyć i rozwijać, co mnie motywuje do pracy, czy mam zaświadczenie o niekaralności, jakie mam wykształcenie, od kiedy mogę być dyspozycyjny itp. Ani ja się im nie spodobałem ani oni mi.