OVB Allfinanz

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O OVB Allfinanz

OVB to lider wśród firm konsultingowych. Usługi w sektorze finansowym świadczy od roku 1970. Na chwilę obecną działa w 14 krajach Europy, zapewniając fachową pomoc dla ponad 2,8 miliona klientów detalicznych i korporacyjnych.

Specjaliści z OVB starają się pomóc klientom w wyborze rozwiązań odpowiednich do ich sytuacji i oczekiwań. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży dobierają indywidualne rozwiązanie dla każdego interesanta. Tutaj każdy człowiek się liczy.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trzeba mieć bardzo dużo zacięcia

Doradca
Zacięcie jest potrzebne żeby móc w tej firmie jak najwięcej zarobić. Nie pracujesz, nie starasz się = nie zarabiasz rachunek jest prosty. Nie ma podstawy wynagrodzenia więc bez zaangażowania nie dostanie się kompletnie nic. Firma jest mało rozreklamowana i znana na rynku co poniekąd utrudnia pracę. Łatwiej sprzedawać coś co ludzie kojarzą chociażby z nazwy. Trzeba przyznać, że dają bardzo duże możliwości awansu, szkoleń, rozwoju. Atmosfera mimo, że trochę się rywalizuje jest pozytywna. Firma stworzona dla walczących o swoje ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca finansowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Dla mnie rozmowa wyglądała całkiem OK. Umówiliśmy się telefonicznie najpierw na wygodny termin. Potem normalnie na spotkaniu się dogadaliśmy na temat proponowanych warunków zatrudnienia a przy tym oni się o mnie dowiedzieli co tam potrzebowali. To znaczy jakie mam doświadczenie, motywację do pracy i czego ja oczekuję. Pytali mnie też o wykształcenie, czemu szukam pracy i chcę pracować w takim zawodzie i czy mam już działalność gospodarczą albo mogę założyć. Ostatecznie wybrałem inną opcję z umową o pracę, bo mi się w tą działalność nie chciało bawić ale do rozmowy w OVB nic nie mam.