OVB Allfinanz

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O OVB Allfinanz

OVB to lider wśród firm konsultingowych. Usługi w sektorze finansowym świadczy od roku 1970. Na chwilę obecną działa w 14 krajach Europy, zapewniając fachową pomoc dla ponad 2,8 miliona klientów detalicznych i korporacyjnych.

Specjaliści z OVB starają się pomóc klientom w wyborze rozwiązań odpowiednich do ich sytuacji i oczekiwań. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży dobierają indywidualne rozwiązanie dla każdego interesanta. Tutaj każdy człowiek się liczy.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Trzeba mieć bardzo dużo zacięcia

2017-02-21
Doradca
Zacięcie jest potrzebne żeby móc w tej firmie jak najwięcej zarobić. Nie pracujesz, nie starasz się = nie zarabiasz rachunek jest prosty. Nie ma podstawy wynagrodzenia więc bez zaangażowania nie dostanie się kompletnie nic. Firma jest mało rozreklamowana i znana na rynku co poniekąd utrudnia pracę. Łatwiej sprzedawać coś co ludzie kojarzą chociażby z nazwy. Trzeba przyznać, że dają bardzo duże możliwości awansu, szkoleń, rozwoju. Atmosfera mimo, że trochę się rywalizuje jest pozytywna. Firma stworzona dla walczących o swoje ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca finansowy (Praca)

2016-11-14
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz