Over Group

Przemysł / Produkcja

O Over Group

Firma OVER Group jest wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. W swoim portfolio zrzesza 8 marek, oferowanych Klientom w ramach różnych branż. Od początku swojej działalności firma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego Świata.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce pracy w sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży
Do sprzedaży jak ktoś chce się dostać to polecam. To była jedna z tych prac, które dobrze wspominam bo i rozstaliśmy się w fajnej atmosferze.

Dużym plusem dla mnie tam były godziny pracy, bo pracowaliśmy 7.30 - 15.30, więc rewelacja. Miało się całe popołudnie jeszcze dla siebie. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie to podstawa + premia dodatkowo ubezpieczenie i karta sportowa jak ktoś chciał. Pieniądze z premią wychodziły spoko.

Rozwojowo jakoś szczególnie to nie było. Tyle tylko, że tych pozostałych plusów było dużo
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁaskTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Przy rekrutowaniu na doradcę handlowego normalnie wysłałem swoje zgłoszenie przez stronę internetową firmy. Potem dostałem odpowiedź, że się spodobałem i że chcą się ze mną spotkać. W moim przypadku nie było problemu z dojazdem, więc umówiliśmy się, że zwyczajnie przyjadę do biura.

O co mnie zapytali: od kiedy jestem dyspozycyjny, ile bym chciał zarabiać, jak radzę sobie z prowadzeniem samochodu, od kiedy mam prawo jazdy, na ile umiem obsługiwać pakiet office, czy znam branżę i jakie miałem sukcesy we wcześniejszej pracy.

Z tego co widziałem w informacjach na stronie internetowej powinien być drugi i trzeci etap zanim kogoś zatrudnią, ale odpowiadają każdemu kto był na rozmowach.