Over Group

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Over Group

Firma OVER Group jest wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. W swoim portfolio zrzesza 8 marek, oferowanych Klientom w ramach różnych branż. Od początku swojej działalności firma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego Świata.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Fajne miejsce pracy w sprzedaży

2016-05-28
Specjalista ds. Sprzedaży
Do sprzedaży jak ktoś chce się dostać to polecam. To była jedna z tych prac, które dobrze wspominam bo i rozstaliśmy się w fajnej atmosferze.

Dużym plusem dla mnie tam były godziny pracy, bo pracowaliśmy 7.30 - 15.30, więc rewelacja. Miało się całe popołudnie jeszcze dla siebie. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie to podstawa + premia dodatkowo ubezpieczenie i karta sportowa jak ktoś chciał. Pieniądze z premią wychodziły spoko.

Rozwojowo jakoś szczególnie to nie było. Tyle tylko, że tych pozostałych plusów było dużo
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Handlowy (Praca)

2016-12-30
Branża: SprzedażMiejsce: ŁaskTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz