Open Finance

Finanse / Ekonomia

O Open Finance

Open Finance SA jest największą firmą doradztwa finansowego w Polsce, która istnieje na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję od lat zawdzięczamy połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów. Bezpłatnie porównujemy produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych – to szeroka oferta, dzięki której nasi Klienci mają wybór odpowiednich rozwiązań „na wyciagnięcie ręki”. Firmę tworzą ludzie z pasją i ogromną wiedzą o rynku finansowym - to oni zbudowali w Polsce branżę doradztwa. 


Open Finance posiada jedne z najlepszych produktów finansowych na rynku. Nasi doradcy pomagają wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt gotówkowy w ponad 21 bankach. Wykonujemy też m.in. porównanie ofert kredytowych i doradzamy, jak otrzymać np. dofinansowanie w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Obliczamy zdolność kredytową i oprocentowanie kredytu, jak również podpowiadamy, czy opłaca się wziąć kredyt hipoteczny w euro. Naszym atutem jest również wsparcie decyzji inwestycyjnych Klientów – od momentu powierzenia aktywów, po zabezpieczenie kapitału i bezpieczne pomnażanie majątku.


Pracuje dla nas ponad 1 000 kompetentnych doradców finansowych w blisko 70 oddziałach na terenie całej Polski. Ale nie tylko – współpracujemy blisko z deweloperami w ramach projektu Open for Developer, mniejszymi pośrednikami finansowymi w całej Polsce jako Open Partners oraz rozbudowujemy oddziały sieci Direct, które skupiają doradców mobilnych. To składa się na siłę Open Finance, które od 2012 roku jest również spółką giełdową i aktywnie pozyskuje inwestorów.

Osobom inwestującym pomagamy: 



 • określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe,

 • wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy,

 • przygotować strategię inwestowania,

 • w łatwy sposób inwestować w fundusze inwestycyjne.


Osobom szukającym kredytu pomagamy:



 • wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków,

 • określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia,

 • wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach,

 • wypełnić wymagane dokumenty,

 • sfinalizować podpisanie umowy z bankiem,

 • zamienić dotychczasowy kredyt na nowy - tańszy - w innym banku,

 • połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.


Doradcy Finansowi Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych. Posiadają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych. Open Finance SA jest agentem Noble Securities: NOBLE Securities SA jest domem maklerskim działającym na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego, Open Finance SA jest również podmiotem wpisanym na listę agentów firm inwestycyjnych prowadzonej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mi się dobrze pracowało

Doradca finansowy
Dobrze mi się pracowało w tej firmie i nie mam do nich za dużo negatywnych zarzutów. Poza małą ilością szkoleń, tym że pieniądze są tylko z prowizji więc zależy jak wyjdzie w danym miesiącu i poza stresem uwag nie mam.

Z tym wynagrodzeniem było tak, że jak się udało to można było dobrze zarobić. Przeważnie nie miałem z tym większych problemów. Atmosfera, benefity, częściowo elastyczny czas pracy i ludzie to były kwestie, które mi bardzo odpowiadały. Wspomnienia są fajne. Odchodzi się głównie dla lepszych warunków pracy niż te w Open Finance
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Karta sportowa
 • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Finansowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Konkretny sposób prowadzenia rekrutacji, który mi się bardzo podobał. Wszystko ustalone i powiedziane na jednym spotkaniu. Bardzo dużo o warunkach pracy było w ogłoszeniu stąd na rozmowie nic nowego się nie pojawiło. Tylko potwierdzili te rzeczy z ogłoszenia. Ja to o cokolwiek dopytałem żeby nie było, że nie mam żadnych pytań.

Oni za to pytali mnie dużo. O studia, motywację do pracy, doświadczenie, zadowalające mnie wynagrodzenie, zainteresowania, powód do pracy w takiej branży. Jak na moje oko warunki zatrudnienia proponują fajne i wymagań przy tym nie mają z kosmosu.