Onninen

Sprzedaż

O Onninen

Onninen prowadzi sieć hurtowni dystrybuujących produkty elektrotechniczne, instalacyjno-sanitarne, grzewcze oraz wentylacyjne. Polski oddział należy do międzynarodowej Grupy Onninen prowadzącej sprzedaż w 150 punktach w 8 krajach.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na krótki okres czasu np. na początek żeby sobie złapać doświadczenie

2016-07-12
anonimowo
Atmosfera fajna, godziny pracy, dodatki socjalne i ludzie. To się może podobać tak już pomijając oczywiste rzeczy tzn samo zdobywanie doświadczenia. Ogólnie patrząc pracowało mi się dobrze. Tyle, że wszystko psuły tutaj zarobki. Konkretnie mówiąc ich wysokość, ja je oceniam na 2 nawet z minusem. Zdecydowanie powinni lepiej dbać o pracowników pod tym względem. Mieliby większą efektywność i zatrzymywaliby lepszych ludzi na dłużej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Handlowiec (Praca)

2016-11-30
Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Jak przyszedłem na rozmowę to się okazało, że najważniejsze jest dla nich doświadczenie. Bardzo to było czuć. Na ten temat zadawali najwięcej pytań. Także całe CV przewertowaliśmy bardzo dokładnie.

Zaczepiliśmy też temat znajomości rynku tu w okolicy, znajomości obsługi programów wchodzących w pakiet Office i umiejętności negocjacyjnych / sprzedażowych.

Co fajne mówią co mogą zaproponować. W trakcie rozmowy był czas na zadanie swoich pytań jeżeli ktoś chce się czegoś dowiedzieć.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz