Omega Pharma

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna

O Omega Pharma

Omega Pharma zajmuje się produkcją i dystrybucją preparatów zdrowotnych oraz produktów do pielęgnacji ciała. Skupia się na sektorze preparatów OTC, czyli dostępnych bez recepty suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach.

Firma działa od roku 1987. Pierwsze 13 lat to działalność na rodzimym rynku belgijskim. Dopiero lata dwutysięczne przyniosły ekspansję na rynki europejskie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca!

anonimowo
Popieram zdanie osoby, która wstawiła tu wcześniej opinie, że to nie jest miejsce dla osób bez doświadczenia. Takie mogą się tu kompletnie nie odnaleźć, więc pewnie i tak szybko zrezygnują.

Za to te z doświadczeniem przekonają się, że można tu fajnie zarabiać, pracować w super atmosferze i dalej się rozwijać.

Dla mnie sama branża była bardzo fajna. To wszystko plus stabilność zatrudnienia robią z Omega Pharmy dobrego pracodawcę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel Medyczny (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2015
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Bardzo trudna rekrutacja. Nie dotarłam do końca, ale zdecydowanie to najtrudniejsza rekrutacja w jakiej brałam udział. Po przesłaniu dokumentów czekałam kilka dni na telefon. Wtedy umówili mnie na spotkanie z regionalnym. Tzn. z kierownikiem z regionu. Rozmowa dość stresująca z normalnymi pytaniami o doświadczenie, oczekiwania, motywację do pracy, znajomość programów z pakietu Office, zainteresowania i co wiem o firmie.

  Po rozmowie dostałam informację, że przechodzę dalej i zapraszają mnie na test. Test psychologiczny / osobowościowy sama nie wiem jak go nazwać. Coś takiego nie może być trudne i nie było, było zwyczajnie dziwne. Tzn. nie wiadomo co odpowiedzieć na takie pytania. Dodatkowo miałam tego dnia dostarczyć kontakty do firm, w których wcześniej pracowałam żeby potwierdzili moje referencje.

  Po tym dostałam informację, że mi dziękują. A z tego co mi się wydaje na początku mówili, że będą trzy etapy