Olimp Laboratories

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna

O Olimp Laboratories

Olimp Laboratories sp. z o.o. zostało stworzone w 1990 roku. Firma zajmuje się produkcją witamin i suplementów diety skierowanych zarówno do osób dbających o swoje zdrowie, jak i do tych, które posiadają niedobory mikro- lub makroelementów. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Dębicy.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilna praca, dobre zarobki, miła atmosfera

Przedstawiciel handlowy
Trzy pierwsze zalety wymieniłem w tytule po pierwsze stabilne zatrudnienie po drugie dobre zarobki na tyle zeby się chciało pracować po trzecie miła atmosfera i fajne podejście wszystkich do siebie wzajemnie. Inne fajne rzeczy... na pewno jeszcze produkty (marka) rozpoznawalne a dzięki temu chętnie kupowane. Jako firma fajnie by było gdyby poprawili standard narzędzi pracy jakie dostaje każdy przedstawiciel (samochód, telefon, tablet) i postawili na lepsze wspieranie sprzedaży odpowiednimi szkoleniami itp.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stacjonarny Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: DębicaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

To była 1, ale konkretna rozmowa. Myślę, że się dowiedzieli tego na czym im zależało. Jestem przyzwyczajony do tych rekrutacji co to się ciągnął w nieskończoność. W Olimp było zupełnie inaczej. Na mojej rozmowie pytali: gdzie wcześniej pracowałem, jak sobie radziłem, czy miałem sukcesy sprzedażowe, czy znam rynek farmaceutyczny i kiedykolwiek współpracowałem z farmaceutami, kiedy kończy mi się okres wypowiedzenia, na czym mi zależy w pracy, jakie zarobki chcę osiągnąć, czy moja współpraca z klientami była długofalowa we wcześniejszej firmie czy skupialiśmy się na "sprzedać i zapomnieć". Ot takie pytania jak to zawsze