Ochrona Juwentus

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Ochrona Juwentus

Ochrona Juwentus to jedna z największych agencji ochroniarskich w Polsce. Na rynku funkcjonuje od roku 1991, obecnie - jako grupa spółek połączonych kapitałowo. Wśród klientów firmy znajdują się zarówno duże firmy, jak i klienci indywidualni.

Firma oferuje swoim klientom usługi w zakresie monitorowania obiektów, sieć załóg interwencyjnych oraz dostęp do innowacyjnej platformy www.juwentus24online.pl.

Ochrona Juwentus zrzeszona jest w organizacjach branżowych oraz ponadbranżowych, takich jak: Polski Związek Pracodawców „Ochrona”, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych „Polalarm”, Polska Izba Ochrony Osób i Mienia, Business Center Club.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Dla ludzi którzy na przykład studiują

2017-03-28
anonimowo
Ja jestem takim przykładem - pracuję, bo studiuję i muszę jakoś wszystko godzić. Wolałem taką spokojną pracę, bo wiedziałem że tu jest mało roboty niż pracę w sklepie jak paru moich znajomych.

Tak sobie dopasowywałem czas pracy jak mi pasowało żeby dać radę spokojnie chodzić na wszystkie zajęcia. W pracy mogliśmy sobie na luzie pogadać albo coś porobić jak się nie chodziło po obiekcie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Instalator Systemów Alarmowych (Praca)

2017-03-25
Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz