Ochrona Juwentus

Administracja biurowa, Sprzedaż, Ochrona

O Ochrona Juwentus

Ochrona Juwentus to jedna z największych agencji ochroniarskich w Polsce. Na rynku funkcjonuje od roku 1991, obecnie - jako grupa spółek połączonych kapitałowo. Wśród klientów firmy znajdują się zarówno duże firmy, jak i klienci indywidualni.

Firma oferuje swoim klientom usługi w zakresie monitorowania obiektów, sieć załóg interwencyjnych oraz dostęp do innowacyjnej platformy www.juwentus24online.pl.

Ochrona Juwentus zrzeszona jest w organizacjach branżowych oraz ponadbranżowych, takich jak: Polski Związek Pracodawców „Ochrona”, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych „Polalarm”, Polska Izba Ochrony Osób i Mienia, Business Center Club.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla ludzi którzy na przykład studiują

anonimowo
Ja jestem takim przykładem - pracuję, bo studiuję i muszę jakoś wszystko godzić. Wolałem taką spokojną pracę, bo wiedziałem że tu jest mało roboty niż pracę w sklepie jak paru moich znajomych.

Tak sobie dopasowywałem czas pracy jak mi pasowało żeby dać radę spokojnie chodzić na wszystkie zajęcia. W pracy mogliśmy sobie na luzie pogadać albo coś porobić jak się nie chodziło po obiekcie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Instalator Systemów Alarmowych (Praca)

Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Powiedziałem co robiłem do tej pory ile chce zarobić jakie mam umiejętności i certyfikaty jeżeli można to tak nazwać. Dowiedziałem się jak wygląda rozliczenie za używanie swojego auta jakie są warunki na co można liczyć a o czym można zapomnieć. Nie wiem czy można jakoś oceniać taką rozmowę. Chyba że powiedzieć że ok skoro nic złego się nie wydarzyło. Dla mnie neutralnie

Co do odpowiedzi mieli się skontaktować telefonicznie nie wiem czy zawsze tak ustalają