No Limit

Transport / Logistyka

O No Limit

Sztuka logistyki, logistyka sztukiNasze usługi skierowane są do firm, dla których wysoka jakość i terminowość są priorytetowe.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa, w sposób optymalny ekonomicznie, z zachowaniem troski o Pracownika i ochronę środowiska.

Niezależnie, czy są to usługi logistyki kontraktowej, dostawy do sieci handlowych, transport samochodowy czy usługi dodatkowe VAS, zawsze realizujemy powierzone zadania z najwyższą starannością. Zaangażowany, kompetentny i różnorodny zespół, składający się zarówno z doświadczonych fachowców, ale także z młodych innowatorów, to nasza największa wartość. Z dumą i zaangażowaniem realizujemy już trzecią dekadę usługi dla najbardziej wymagających Klientów, a wśród nich dla wielu międzynarodowych liderów w swoich branżach.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobrze wspominam

anonimowo
Pracę tutaj wspominam dobrze ;) dała mi kopa, by coś zrobić ze swoim życiem. Poznałam niesamowitych ludzi, nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy i dowiedziałam się, co chcę w życiu robić.

Musiałam się niestety przeprowadzić i dlatego zrezygnowałam w tej pracy, ale mogę ją śmiało polecić każdemu, praca tutaj to był jeden z lepszych etapów w moim życiu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy