Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

NIVEA Polska

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O NIVEA Polska

NIVEA Polska Sp. z o.o. oraz nasze Centrum Produkcyjne - Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. (BMP) stanowią część międzynarodowej Grupy Beiersdorf, która dystrybuuje swoje produkty niemal w każdym kraju świata. Podstawą naszego sukcesu są międzynarodowe marki takie jak: NIVEA, nr 1 na rynku masowym, oraz Eucerin, najdłużej istniejąca marka dermokosmetyczna na świecie. Oferujemy możliwość rozwoju w następujących obszarach:


 • Zarządzanie biznesem na polskim rynku oraz krajach bałtyckich oznaczające zatrudnienie w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Finanse, HR oraz Zarządzanie Łańcuchem Dostaw.

 • Międzynarodowa logistyka - nasze Centrum Logistyczne zapewnia kompleksową obsługę logistyczną w regionie Europy Północno-Wschodniej. Każdy kosmetyk trafiający do sprzedaży w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja czy Węgry wysyłamy z Poznania, który jest strategicznym punktem na logistycznej mapie Grupy Beiersdorf.

 • Międzynarodowa produkcja - Beiersdorf Manufacturing Poznań od początku 2009 roku jest odrębną filią Beiersdorf AG, zatrudniającą 250 osób. Ponad 80% kosmetyków wyprodukowanych w naszej poznańskiej fabryce przeznaczonych jest na eksport do ponad 30 krajów na całym świecie, m.in. do USA, Meksyku, Brazylii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Japonii, Indii. Studenci i Absolwenci zainteresowani rozwojem w tym obszarze mogą aplikować do następujących działów: Zarządzanie Materiałowe, Zarządzanie Jakością, Działy Operacyjne, Dział Techniczny, TPM, Logistyka Produkcji, Controlling, HR.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek ok

anonimowo
Jak trafiłam do Nivea, to dopiero zaczynałam karierę zawodową. Jak na pierwszą pracę to myślę, że było znośnie. Fajna atmosfera, ciekawi i koleżeńscy ludzie, szeroki pakiet benefitów, w tym zniżki na produkty firmy i elastyczne godziny pracy. To mi odpowiadało. Z rzeczy, które trochę mniej mi się podobały to dość mocno ograniczone możliwości rozwoju. Fakt, zdobyłam tam duże doświadczenie, ale chciałam iść na przód i wciąż się rozwijać, ale niestety ta firma tego nie oferowała. Trochę szkoda, bo liczyłam na dłuższą współpracę z nimi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • System premiowy
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

przedstawiciel handlowy (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do pracy w Nivea miała dwa etapy i oba z nich to były rozmowy w siedzibie firmy, tylko z innymi osobami. Najpierw miałem spotkanie z panami z HRu. Było bardzo miło, wprowadzili fajną atmosferę i miałem poczucie, że zależy im na tym żebym czuł się komfortowo i za bardzo się nie stresował. Pytania były dość oczywiste, o doświadczenie i motywację do pracy, dlaczego chcę odejść z obecnego miejsca zatrudnienia. I krótka scenka, żeby pokazać jak przekonałbym kogoś do zakupu, miałem jednemu z panów sprzedać notes ;) Po kilku dniach zaprosili mnie na drugą rozmowę. Tutaj już nie było tak przyjemnie, raczej tak trochę sztywno. Pytania były o to z czym mi się kojarzy Nivea i co wiem o tej firmie i o warunki jakie mam w mojej obecnej pracy i czego bym oczekiwał po przejściu do nich. I chyba tyle. Patrząc na całość rekrutacji to było ok.