NIVEA Polska

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O NIVEA Polska

NIVEA Polska Sp. z o.o. oraz nasze Centrum Produkcyjne - Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. (BMP) stanowią część międzynarodowej Grupy Beiersdorf, która dystrybuuje swoje produkty niemal w każdym kraju świata. Podstawą naszego sukcesu są międzynarodowe marki takie jak: NIVEA, nr 1 na rynku masowym, oraz Eucerin, najdłużej istniejąca marka dermokosmetyczna na świecie. Oferujemy możliwość rozwoju w następujących obszarach:


  • Zarządzanie biznesem na polskim rynku oraz krajach bałtyckich oznaczające zatrudnienie w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Finanse, HR oraz Zarządzanie Łańcuchem Dostaw.

  • Międzynarodowa logistyka - nasze Centrum Logistyczne zapewnia kompleksową obsługę logistyczną w regionie Europy Północno-Wschodniej. Każdy kosmetyk trafiający do sprzedaży w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja czy Węgry wysyłamy z Poznania, który jest strategicznym punktem na logistycznej mapie Grupy Beiersdorf.

  • Międzynarodowa produkcja - Beiersdorf Manufacturing Poznań od początku 2009 roku jest odrębną filią Beiersdorf AG, zatrudniającą 250 osób. Ponad 80% kosmetyków wyprodukowanych w naszej poznańskiej fabryce przeznaczonych jest na eksport do ponad 30 krajów na całym świecie, m.in. do USA, Meksyku, Brazylii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Japonii, Indii. Studenci i Absolwenci zainteresowani rozwojem w tym obszarze mogą aplikować do następujących działów: Zarządzanie Materiałowe, Zarządzanie Jakością, Działy Operacyjne, Dział Techniczny, TPM, Logistyka Produkcji, Controlling, HR.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Praktyki polecam jeżeli ktoś ma wątpliwości czy warto

2017-01-15
Praktykantka
To były moje pierwsze praktyki w branży i pierwsze w ogóle w życiu. Bardzo się cieszyłam jak się na nie dostałam i jak usłyszałam jakie mi proponują zarobki. Praktyki można robić między 3 a 6 miesięcy zależy jakie ma się samemu możliwości i jakie jest zapotrzebowanie na pomoc. Im dłużej tym lepiej wg mnie skoro potem w CV ma się pół roku w Nivea. Nie siedzi się przecież za darmo :)

Atmosfera była niesamowita :) Jako praktykantka mogłam korzystać ze sklepiku firmowego ze zniżkami, uczyć się od najlepszych i robić różne ciekawe rzeczy :) Była wtedy szansa na zatrudnienie na stałe :) Warto się starać
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. magazynowania (Praca)

2015-12-19
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz