Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

NIVEA Polska

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O NIVEA Polska

NIVEA Polska Sp. z o.o. oraz nasze Centrum Produkcyjne - Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. (BMP) stanowią część międzynarodowej Grupy Beiersdorf, która dystrybuuje swoje produkty niemal w każdym kraju świata. Podstawą naszego sukcesu są międzynarodowe marki takie jak: NIVEA, nr 1 na rynku masowym, oraz Eucerin, najdłużej istniejąca marka dermokosmetyczna na świecie. Oferujemy możliwość rozwoju w następujących obszarach:


 • Zarządzanie biznesem na polskim rynku oraz krajach bałtyckich oznaczające zatrudnienie w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Finanse, HR oraz Zarządzanie Łańcuchem Dostaw.

 • Międzynarodowa logistyka - nasze Centrum Logistyczne zapewnia kompleksową obsługę logistyczną w regionie Europy Północno-Wschodniej. Każdy kosmetyk trafiający do sprzedaży w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja czy Węgry wysyłamy z Poznania, który jest strategicznym punktem na logistycznej mapie Grupy Beiersdorf.

 • Międzynarodowa produkcja - Beiersdorf Manufacturing Poznań od początku 2009 roku jest odrębną filią Beiersdorf AG, zatrudniającą 250 osób. Ponad 80% kosmetyków wyprodukowanych w naszej poznańskiej fabryce przeznaczonych jest na eksport do ponad 30 krajów na całym świecie, m.in. do USA, Meksyku, Brazylii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Japonii, Indii. Studenci i Absolwenci zainteresowani rozwojem w tym obszarze mogą aplikować do następujących działów: Zarządzanie Materiałowe, Zarządzanie Jakością, Działy Operacyjne, Dział Techniczny, TPM, Logistyka Produkcji, Controlling, HR.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra i znana marka

anonimowo
Dobra praca w znanej firmie. Tak mogłabym podsumować swoją przygodę z Nivea. Na szczególną uwagę zasługuje kilka rzeczy. Przede wszystkim cudowna atmosfera. Ludzie tacy „do rany przyłóż”, naprawdę bardzo sympatyczne osoby. Współpraca z nimi to była przyjemność. Do tego pracowałam w elastycznych godzinach, co dla mnie było znaczącym atutem. I jeszcze zapewniali dobre narzędzia pracy, także już w ogóle nie miałam za bardzo na co narzekać. Może tylko na to, że czasem było trochę za dużo obowiązków i ciężko się było z tym wszystkim wyrobić. Ale poza tym, to naprawdę było fajnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • System premiowy
 • Elastyczny czas pracy
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. magazynowania (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Do Nivea najpierw wysłałam CV po angielsku, potem zadzwonili na wstępną rozmowę. Pani się przedstawiła, powiedziała, że dzwoni z Nivea w sprawie aplikacji i chce chwilę pogadać na temat mojego życiorysu. Zaczęło się standardowo, dlaczego zrezygnowałam z wcześniejszej pracy, na czym polegały moje obowiązki w tej firmie. Po chwili przeszłyśmy na angielski i odpowiedziałam jeszcze na parę pytań. Jedno chyba dotyczyło zainteresowań.

Dostałam później zaproszenie na spotkanie w firmie. Długi monolog przedstawicieli dotyczył pracy w dziale Supply Chain, doskonałych benefitów i zarobków, które proponują. Później pytali o CV, w zasadzie bardzo powielając to, czego chciała się wcześniej dowiedzieć pani przez telefon. Mogliby się bardziej postarać, jak na taką korporację. Dobrze, że ostatecznie powiadamiają wszystkich kandydatów, przynajmniej wiedziałam, że mam szukać czegoś dalej.