Neuca

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Neuca

Neuca to polska firma działająca na rynku od 25 lat. Ich głównym zadaniem jest dystrybuowanie farmaceutyków, ale zajmują się także tworzeniem systemów informatycznych, usługami reklamowymi związanymi z ochroną zdrowia oraz rozbudowywaniem sieci przychodni. W skład Grupy Neuca wchodzą między innymi czasopisma "Magazyn Aptekarski", "Świat Zdrowia", spółki Accedit, Infonia, Neuca Med oraz Farmada Transport.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Porządne warunki zatrudnienia w dobrej firmie

2016-12-04
Specjalista
Problem stanowiły wyłącznie godziny pracy - przy zmianowym trybie ciężko to godzić z czymkolwiek innym. Wydawało mi się, że będzie odwrotnie, a tu psikus. Jak się ma możliwość poświęcenia się dla pracy to polecam, opłaca się. Finansowo firma należy do tych z lepszej półki zwłaszcza, że dodaje benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, program emerytalny). W Toruniu jedna z lepszych opcji na jakie można znaleźć. Tzn zależy kto ma jakie oczekiwania, ale z powodu wypłaty, ludzi, benefitów może się spodobać.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Opiekun Klienta (Praca)

2017-02-22
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ToruńTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz