Murapol

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo

O Murapol

Murapol S.A. to ogólnopolski deweloper działający na rynku od 2001 roku. Firma do tej pory zrealizowała ponad 80 inwestycji w 12 miastach - z ich usług skorzystało przeszło 15 tysięcy osób. Główna siedziba spółki mieści się w Bielsko-Białej, a biura sprzedażowe m.in. w Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Toruniu i Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Prawdziwa "szkoła życia"

2016-08-20
Doradca klienta
Jednocześnie chyba najlepsza szkoła życia. Od razu po paru miesiącach tutaj wiesz czy się nadajesz do tej pracy czy trzeba zmieniać branżę/ zawód.

Finansowo rewelacja jak jeszcze dorzuci się benefity. Rotacja ogromna ciągle zmieniają ci się współpracownicy co się do jednych przyzwyczaisz to już są inni stąd nie ma maksimum punktów ode mnie za atmosferę.

Przez tempo pracy doświadczenie przy różnych rzeczach zdobywa się w tempie błyskawicznym. Przyda się to pewnie osobom zupełnie bez doświadczenia i tym co mają małe doświadczenie. Ogółem trzeba samemu tego spróbować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Staż Absolwencki (Praktyka/Staż)

2016-07-12
Branża: ArchitekturaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wstępnie pierwsza była rozmowa przez telefon a później rozmowa w firmie. Wydaje mi się, że te dwie rozmowy były tak samo profesjonalne. W trakcie pierwszej pytali mnie tylko o takie podstawowe sprawy tzn. kiedy mogę zacząć, czy znam konkretne programy i czego oczekuję.

Na drugiej pytań było więcej i bardziej konkretne np. o poziom znajomości AutoCada, programów z pakietu Office, Photoshopa, Corela, SketchUpa, jaką miałem średnią na studiach w ostatnim roku, czego chce się nauczyć, czemu taki zawód, ile godzin tygodniowo mogę przeznaczyć na staż i co chce robić po tym stażu

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz