Murapol

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Murapol

Murapol S.A. to ogólnopolski deweloper działający na rynku od 2001 roku. Firma do tej pory zrealizowała ponad 80 inwestycji w 12 miastach - z ich usług skorzystało przeszło 15 tysięcy osób. Główna siedziba spółki mieści się w Bielsko-Białej, a biura sprzedażowe m.in. w Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Toruniu i Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Prawdziwa "szkoła życia"

2016-08-20
Doradca klienta
Jednocześnie chyba najlepsza szkoła życia. Od razu po paru miesiącach tutaj wiesz czy się nadajesz do tej pracy czy trzeba zmieniać branżę/ zawód.

Finansowo rewelacja jak jeszcze dorzuci się benefity. Rotacja ogromna ciągle zmieniają ci się współpracownicy co się do jednych przyzwyczaisz to już są inni stąd nie ma maksimum punktów ode mnie za atmosferę.

Przez tempo pracy doświadczenie przy różnych rzeczach zdobywa się w tempie błyskawicznym. Przyda się to pewnie osobom zupełnie bez doświadczenia i tym co mają małe doświadczenie. Ogółem trzeba samemu tego spróbować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Staż Absolwencki (Praktyka/Staż)

2016-07-12
Branża: ArchitekturaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz