Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Multistal & Lohmann

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Multistal & Lohmann

"Multistal & Lohmann" to sieć trzech profesjonalnych hurtowni stali. Atestowane wyroby hutnicze sprzedajemy od 1993 roku. Nasza stal pochodzi z hut polskich i zagranicznych. Oprócz dystrybucji stali jakościowej oferujemy kompleksowe usługi: cięcie, wypalanie i transport wyrobów stalowych.

Doświadczenie w branży oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na to, by zakupione u nas pręty oraz blachy jak najpełniej spełniały oczekiwania Klientów. Gwarantujemy doskonałą jakość wyrobów hutniczych, świadczonych usług oraz terminowość dostaw.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam każdemu!

anonimowo
Mam za sobą 6 lat pracy w M&L. Myślę, że to już o czymś świadczy. Pierwsze o czym napiszę w temacie tej firmy to bardzo mała rotacja pracowników. Mam dwóch kolegów, którzy pracują tu już ponad 10 lat! Atmosfera w pracy jest w porządku, poza małymi wyjątkami nigdy nie było spięć. Przez te 6 lat tylko kilka razy odczułem nudę w pracy, roboty jest naprawdę dużo, różnej. Przy tak długim czasie pracy, myślę, że to rzecz bardzo ważna. Przez wieloletnie obserwacje i rozmowy ze znajomymi z pracy, szczerze napiszę, że zarobki zależą od tego kto co robi. Różnice w płacach są. Wiem, że Ci, którzy się przykładają do pracy zarabiają naprawdę dobrze – uczciwy system. Godziny pracy są w porządku, można zaplanować sobie dobrze czas wolny. Długo już pracuję w tej firmie i z czystym sumieniem polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance