MultiMedia Polska

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O MultiMedia Polska

Multimedia Polska to znany dostawca usług telekomunikacyjnych. Firma oferuje między innymi telewizję cyfrową na żądanie (VoD), telefonię stacjonarną i mobilną, a także dostęp do internetu. Dodatkowo od niedawna Multimedia Polska daje swoim klientom możliwość kupna energii elektrycznej, ubezpieczeń oraz aplikacji do monitoringu mieszkania. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 20 lat.

Nowe OpinieDodaj

4.2

W porządku żeby sobie dorobić na studiach...

2016-09-15
Specjalista ds. Obsługi Klienta
... albo prosto po studiach jak się jeszcze nie szuka pracy w zawodzie / nie ma się perspektyw na znalezienie takiej pracy albo jeszcze z innych powodów. Tak czy siak może to być punkt startowy do dalszego rozwoju osobistego. Co muszę przyznać i podkreślić firma super płaci. Pozwala na elastyczne godziny pracy, więc grafik da się dostosowywać do godzin zajęć. Od siebie dodają dużo benefitów i szkolenia. Jeżeli się zostaje po godzinach to nadgodziny nie są dodatkowo płatne o tyle fajnie, że to jest rzadziej niż częściej. To znaczy siedzenie do późna nie jest codziennym standardem. Ostatecznie Multimedia zasłużyły na tą moją dobrą ocenę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (Praca)

2017-01-06
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz