Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

MS Services

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Zarządzanie projektem

O MS Services

MS Services Sp. z o.o. tworzą menedżerowie sprzedaży specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Firma działa na rynku od 2003 roku - obecnie posiada dwa biura: w Warszawie i siedzibę główną w Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Myślę, że warto tu pracować

Merchandiser
Jeśli miałbym zrobić zestawienie plusów i minusów pracy w MS Services, to myślę, że wyszło by tak pół na pół. Z tego co zdążyłem zauważyć to wiele kwestii zależy od tego przy jakim projekcie się pracuje. Generalnie fajne miejsce pracy, szczególnie dla ludzi chcących zdobyć pierwsze doświadczenie.
Zacznę może od plusów. Atmosfera pracy jest bardzo miła, bywa stresująco, ale bądźmy szczerzy - gdzie nie bywa? Zespół jest zgrany, tworzą go doświadczeni i pomocni ludzie. Grafik jest dość elastyczny, więc jeśli ktoś chce pogodzić pracę z innymi obowiązkami to jak najbardziej jest taka opcja. Patrząc po sobie i po osobach dłużej tu pracujących mogę stwierdzić, że są tu zarówno możliwości rozwoju i nauki jak i awansu. Super sprawą jest też komunikacja mailowa panująca w firmie, ponieważ wprowadza duży ład.
Z tych nieco gorszych kwestii, szkoda, że firma nie oferuje benefitów i świadczeń socjalnych, bo jednak staje się to niemalże standardem na rynku pracy. Bolączką, nad którą warto by było jeszcze popracować są umowy na zlecenie i wynagrodzenie średniej wysokości.
Koniec końców, mimo pewnych mankamentów MS Services jest fajnym pracodawcą i warto podjąć tu pracę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Asystent Projektu (Praca)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rekrutacja przebiegała dokładnie tak samo jak tutaj było już opisywane. Taki sam schemat jak u innych osób.

  Pytań nie tak dużo, wszystkie można było przewidzieć i się do nich przygotować. Skoro pytali o : doświadczenie, excela, dyspozycyjność godzinową, dokładność, motywację do pracy oraz o plany na przyszłość. Takie pytania nie są zaskakujące, ale może to i dobrze.

  Uwaga mogą chcieć na koniec referencje ze wcześniejszych miejsc pracy. Tego się nie spodziewałam, ale skoro to wiem to od razu radzę być przygotowanym.