Morele.net

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Morele.net

Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 300 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Jesteśmy najczęściej ocenianym sklepem internetowym w Polsce (https://goo.gl/zq7iJa) i zdobywcą wielu nagród branżowych (https://goo.gl/DNIq2h).

Sukces marki Morele.net jest możliwy dzięki naszemu podejściu do pracowników i klientów: wspólnym tworzeniu wartości, innowacyjności rozwiązań, zapewnionym bezpieczeństwie i stabilności. Zależy nam na rzetelnej ocenie produktów i ich właściwej prezentacji, stąd rozbudowany kanał na YouTubie, konfigurator sprzętu, liczne testy i poradniki dostępne na naszej stronie.


Do grupy Morele.net należą sklepy:
✔ morele.net
✔ amfora.pl
✔ hulahop.pl
✔ pupilo.pl
✔ budujesz.pl

Morele.net w mediach społecznościowych:
✔ https://www.facebook.com/morele.net/
✔ https://www.youtube.com/user/MoreleTV
✔ https://www.instagram.com/morele_net/
✔ https://twitter.com/morele_net
✔ https://plus.google.com/+MoreleNetsklep

Departamenty, do których poszukujemy pracowników:  • Departament Obsługi Klienta i Reklamacji

  • Departament Marketingu

  • Departament Finansów i Księgowości

  • Departament Zakupów

  • Departament Logistyki

  • Departament Usług i Wsparcia

  • Departament Sprzedaży

  • Departament IT


Chciałbyś do nas dołączyć ? Jeżeli jesteś osoba chcącą zdobyć ciekawe doświadczenie, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz podnosić swoje kwalifikacje, szukasz nowych wyzwań oraz masz kreatywne pomysły i dużo pozytywnej energii - szukamy właśnie Ciebie!

Aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce kariera na naszej stronie internetowej: http://www.morele.net/info/kariera/

Nowe OpinieDodaj

4.4

Super!

2016-05-18
anonimowo
Myślałam już, że takie firmy jak Morele.net nie istnieją. Atmosfera i ludzie są rewelacyjni. Są organizowane imprezy integracyjne i wycieczki dla najlepszych. Wszyscy traktują się po partnersku. Bardzo elastyczny czas pracy, więc pracują nawet studenci dzienni.
Wielu ludzi zaczyna tu pracować kompletnie bez doświadczenia i pną się w górę błyskawicznie. Póki co jestem bardzo zadowolona. Tak trzymać!
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży (Praca)

2016-10-02
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz