MigoMedia

Grafika / Fotografia / Sztuka, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O MigoMedia

Migomedia zajmuje się m.in. tworzeniem stron internetowych, oprogramowania dedykowanego, doradztwem, brandingiem i innymi aspektami marketingowymi. Firma pracowała dla takich marek jak Bioderma, Fiat, Oracle, Venezia, Merlin.pl, Telewizja Polska czy Plus.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

sporo można się nauczyć

specjalista SEO
Pracę w MigoMedia wspominam całkiem dobrze. Mogłem się wtedy wiele nauczyć i teraz jest mi znacznie łatwiej. Godziny pracy całkiem ok. Wynagrodzenie w po prostu średnie, podobne jak u konkurencji. Było kilka fajnych benefitów, na to nie mogę narzekać. Jeśli chodzi o atmosferę, to było w porządku. Panują raczej koleżeńskie relacje i praktycznie nie ma niezdrowej realizacji, liczy się zespół. O awans nie jest łatwo, ale się da, trzeba się tylko porządnie postarać. Sporo się nauczyłem w tej pracy i mam dobre wspomnienia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rozmowa do Migomedia przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Po wysłaniu CV, telefonicznie zostałam zaproszona do siedziby firmy. Rozmowa nie była jakoś specjalnie skomplikowana. Najpierw pytali mnie o kwestie ogólne - o wykształcenie, gdzie wcześniej pracowałam, jakie były plusy i minusy tej pracy, jakie mam cele w życiu, co mam od siebie do zaoferowania firmie i jak wyobrażam sobie siebie w tej pracy. Później pytania były bardziej merytoryczne, dotyczyły moich umiejętności, znajomości branży i mówili mi trochę o firmie. Dostałam trochę informacji o stanowisku, obowiązkach, systemie pracy. Na odpowiedź nie musiałam długo czekać. W porządku rekrutacja.