MicroStrategy Poland Sp. z o.o.

O MicroStrategy Poland Sp. z o.o.

MicroStrategy is a leading worldwide provider of enterprise software platforms, founded in 1989 and headquartered in Tysons Corner, Virginia, USA. The company’s mission is to provide enterprise analytics, mobility, and security platforms that are flexible, powerful, scalable and user friendly. We bring innovative products to market for over 4,000 customers across 20 industries. The office in Warsaw was opened in 2006. We employ over 300 enthusiastic and bright employees and we are still growing. Our new Technology Center is planned to be open in October 2017.


We are looking for candidates for the following teams:

• Technology

• Consulting

• Technical Support

• Customer Success

• Supporting teams (Finance, Legal, Maintenance)

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Po prostu warto

2016-06-19
Asocciate Consultant
Największy atut Microstrategy to to co tu wszyscy podkreślają tzn. międzynarodowe środowisko pracy. Moim zdaniem to bardzo fajne o tyle, że można szkolić języki, poznawać ludzi i uczyć się/zdobywać doświadczenie/korzystać ze szkoleń. Atmosfera w takich firmach z reguły z mojego doświadczenia jest bardzo pozytywna. W przypadku mojego stanowiska w Micro godziny pracy i rodzaje projektów bardzo w porządku. Moje doświadczenie z tą firmą spokojnie było na tyle dobre, żeby móc powiedzieć, że moim zdaniem warto współpracować właśnie z nimi
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Senior Associate Consultant (Praca)

2016-02-15
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja w MicroStrategy była kilkuetapowa, ale żaden z etapów nie był moim zdaniem niepotrzebny. Wszystko przebiegało tak jak powinna przebiegać profesjonalna rekrutacja zwłaszcza taka na powiedzmy poważniejsze seniorowskie stanowisko. Zaczęło się od rozmowy telefonicznej przeprowadzonej przez sympatyczną panią. W trakcie zostałem zapytany o swoje oczekiwania, poziom znajomości angielskiego, doświadczenie zawodowe oraz ukończone studia.

Drugim etapem było wzięcie udziału w testach prowadzonych w siedzibie MicroStrategy. Testy sprawdzały poziom znajomości angielskiego oraz umiejętności typu soft skills. Poziom dla mnie prosty, bo angielskiego uczę się od już kilkunastu lat.

Trzecim etapem była rozmowa z team leaderem. Pytania, które mi zadał również opierały się o doświadczenie, powód odejścia od poprzedniego pracodawcy, motywację do pracy, zainteresowania, wiedzę o firmie i znajomość programów.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz