Mercer

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O Mercer

Mercer jest wiodącym globalnym dostawcą usług doradczych, outsourcingowych i inwestycyjnych obsługującym ponad 25.000 klientów na całym świecie. 9 na 10 firm będących na liście Fortune® 100 jest klientami naszej firmy. Obecnie biuro w Warszawie zatrudnia ok. 350 osób; w jego ramach funkcjonują dwa główne zespoły: Employee Health and Benefits, który wspiera klientów w zakresie świadczeń pracowniczych, działając głównie na rynku brokerskich usług ubezpieczeniowych, oraz Global Operations and Shared Services, zajmujące się procesowaniem danych i przygotowywaniem raportów płacowych dla Mercer na całym świecie.

Dlaczego warto pracować w Mercer?

Mercer to nowoczesna firma z tradycjami, zapewniająca pracownikom nieustanny rozwój oraz konkurencyjne zarobki. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju i nauki, pielęgnujemy atmosferę pracy zespołowej; wyznajemy zasadę, że współpraca i komunikacja między naszymi pracownikami jest kluczem do sukcesu.

Jakich kandydatów poszukujemy?

Jeżeli zamierzasz podjąć pracę w firmie Mercer, pamiętaj, że umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne, znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office to atuty idealnego kandydata, bez względu na wybrany zespół lub stanowisko. Oferujemy zarówno umowy stałe, jak i czasowe (najwięcej pracy przypada na okres letni, co jest świetną opcją dla studentów chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe).

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca, dobre warunki

2016-05-31
anonimowo
Super opcją jest to, że można współpracować z ludźmi z róznych krajów, a takie międzynarodowe środowisko to zawsze coś ciekawego i można poznać inne metody itp. W każdym razie to otwiera oczy na pewne sprawy. No i można angielski podszkolić przy okazji.

Do tego fajna kadra zarządzająca, współpracownicy też okej, a do pensji benefity - ja byłem zadowolony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

ePublishing Junior Specialist (Praca)

2016-07-24
Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wiadomo zaczęło się od wysłania CV po angielsku. Później był z ich strony kontakt telefoniczny, ale nie zaliczam tego do etapów rekrutacji - zapytali czy nadal szukam pracy i czy mogę w tym terminie przyjść na testy. Testy odbywały się w biurze były ze znajomości pisemnego angielskiego z i Excela.

Po serii testów była rozmowa w firmie. Podczas tego padały też pytania po angielsku. Chodziło o to czy wiem na czym będzie polegała praca, czy chcę pracować w takim charakterze i jako freelancer. I czy potrafię pracować pod presją czasu i ile chce zarobić. Ta rozmowa była bardziej po to, żeby oni mnie poznali i żeby mogli mi odpowiedzieć o zakresie obowiązków.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz