Medipe

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Medipe

Firma MEDIPE oferuje legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zagwarantować sprawdzone zlecenia oraz profesjonalne wsparcie dla Opiekunek i Opiekunów. Pragniemy aktywnie współtworzyć i poprawiać jakość rynku pracy w Polsce i za granicą.

Osobom, które zdecydują się współpracę z nami zapewniamy ubezpieczenie, składki ZUS, dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o pracy za granicą bywa niezwykle trudne, dlatego staramy się, aby współpraca z nami była przyjemna. Organizujemy podróż do Niemiec i z powrotem, zapewniamy pomoc polskiego koordynatora. Specjalnie dla Opiekunek i Opiekunów urządzamy spotkania w biurze, gdzie przy ciastku i kawie można porozmawiać o pracy w opiece.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Wszystko zależy gdzie się pracuje

2016-05-26
anonimowo
Ja pracowałam w firmie można powiedzieć, że w centrali. Sama firma zajmuje się pośrednictwem pracy - opiekunów dla osób starszych i praca jest za granicą. W centrali pracowało się bardzo dobrze, miła atmosfera, elastyczne podejście do wszystkiego w tym do godzin pracy i dobre zarobki. Tak to mniej więcej wyglądało. Sama praca też z tych przyjemnych i prawie bez stresu. Nie widziałam powodów do narzekania. Takiej spokojnej pracy i w miłej atmosferze to można sobie tylko życzyć na przyszłość.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Opiekunka (Praca)

2016-08-19
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz