Logo MediaCom Warszawa
+ Dodaj opinię

MediaCom Warszawa

Czy to Twoja firma?
Media / Rozrywka

Jesteśmy jednym z największych Domów Mediowych. Działamy m.in dla takich marek jak: Adidas, Coca-cola, Mars, P&G, PSA, Play, Hebe, Shell i Sony. Nasz cel jest prosty, zbudować siłę marki poprzez media. Robimy to za pomocą naszego podejścia do myślenia o danych, technologii i kreatywności oraz projektowania strategii komunikacji, które budują marki i generują sprzedaż.

Chcemy otaczać się ludźmi inteligentnymi, kreatywnymi oraz entuzjastycznymi, brzmi nierealnie? Sam sprawdź, dołącz do zespołu MediaCom.

Rozmowy kwalifikacyjne w MediaCom Warszawa

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Stażysta

Rekrutacja odbyła się:kwiecień 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Z MediaCom odezwali się do mnie po dość długim czasie, bo CV wysłałem bodajże w styczniu, a oni oddzwonili w kwietniu. Dlatego trochę nie pamiętałem o co chodzi, ale jakiś chłopak zadzwonił, zapytał, czy jestem zainteresowany to stwierdziłem, że co mi tam, mogę zawsze spróbować ;) Umówiliśmy się na rozmowę przez telefon następnego dnia. Tam opowiedziałem, co robię teraz, co robiłem wcześniej, dopytywał mnie o excela i tabele przestawne, musiałem powiedzieć kilka zdań po angielsku. Podziękował za rozmowę, zaprosił mnie do biura, ale do spotkania nie doszło, bo nie mogłem się niestety pojawić, ale zadzwonił do mnie i poinformował że znaleźli kogoś innego także wszystko na wysokim poziomie, to się chwali.

Rozwiń
Data dodania: 11.05.2016

Aplikowałeś na: Media Trainee

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2016, Warszawa

PRAKTYKA STAZ
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Tę rozmowę kwalifikacyjną wspominam wyjątkowo pozytywnie. Bardzo podobali mi się ludzie, z którymi miałam okazję rozmawiać. Jeśli w całej firmie panuje taka atmosfera, jak na tym spotkaniu, to jestem gotowa pracować tam od razu ;) A tak zupełnie serio było super miło, nawet nie miałam się kiedy zestresować. Najpierw zadawali mi pytania takie na luzie, dlaczego chcę się i czego chcę się nauczyć od nich, czym jest dla mnie staż tego typu, jakie mam już doświadczenie, jak mi idzie z Excelem i Power Pointem, ile godzin tygodniowo mogę być dyspozycyjna, jakie są moje wady/zalety. Potem dostałam test na komputerze właśnie z umiejętności obsługi Excela. Kilka w miarę prostych zadań, które pewnie wykonałby uczeń liceum. Wg mnie zrobi je każdy, kto kiedykolwiek bawił się tym programem. Na koniec mówią, że oddzwonią w ciągu dwóch tygodni i to tyle.

Rozwiń
Data dodania: 05.01.2016