Media-press.tv

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Media-press.tv

Media-press.tv to jeden z ważniejszych dostawców metadanych i usług wydawniczych z zakresu programu telewizyjnego, radiowego, usług VOD oraz usług powiązanych w całej Europie. Na rynku funkcjonuje już ponad 20 lat, a dzięki tak długiemu stażowi w branży zapracował sobie na zaufanie użytkowników. Aktualna siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Bardzo ciekawa współpraca, polecam!

2016-02-25
Redaktor
Ogromnym plusem jest to, że godziny pracy są elastyczne. W razie czego zawsze można je sobie dostosować do potrzeb. Fajne benefity, ciekawi ludzie, stawki - jak wszędzie, mogłyby być większe ;) Choć tragedii nie ma. Ale nie obraziłbym się za małą podwyżkę :P Na pewno pieniądze nie są problemem, na podobnych stanowiskach więcej się nie zarabia.

Pracuje się naprawdę fajnie, system pracy mamy zadaniowy, wiem, co wchodzi w zakres moich obowiązków i tego się trzymam. W razie wątpliwości ktoś zawsze poratuje radą ;)

Właściwie to w tej firmie stawiałem swoje pierwsze kroki w zawodzie :) dlatego zawsze będę mieć do niej sentyment. Na start jest jak znalazł. A co później? Czas pokaże ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

pracownik działu IT (Praca)

2016-02-22
Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz