Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

MDAsystems

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka
brak

O MDAsystems

Agencja Interaktywna MDAsystems działa na rynku od 2004 roku. Firma zajmuje się szeroko pojętym tworzeniem - od stron i sklepów internetowych, przez aplikacje mobilne, aż po prezentacje czy social media. Produkty wytworzone przez MDAsystem są wysoko oceniane na branżowych konkursach.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

iOS Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Dodatkowe Projekty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Bardzo konkretna rozmowa kwalifikacyjna. Super sympatyczny klimat w biurze, pozytywnie nastawieni rekruterzy i sensowne pytania, tak to można podsumować. Najpierw wysyłają test online do wypełnienia w domu. Trzeba wyłapać błędy w kodzie i napisać kawałek własnego. Sprawdzają tym samym umiejętność praktycznego programowania obiektowego i czy rzeczywiście wie się, jak pisać na iOSa - tak twierdziła pani, z którą rozmawiałem.

Później gdy się przejdzie ten etap to trafia się na rozmowę. Rozmowa jak pisałem, pełen pozytyw. I ja mogłem sobie poopowiadać i oni mieli na to czas. Mówią trochę o rodzajach projektów, przy których pracują, o kasie, o atmosferze, ale to akurat czuć. Mnie pytali zwłaszcza o doświadczenie, o XCoda i dyspozycyjność.