Logo Max Premium Burgers
+ Dodaj opinię

Max Premium Burgers

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo
51-200

Od prawie 50 lat mamy jeden, niezmienny cel - serwować najsmaczniejsze burgery ze składników najwyższej jakości. Burgery to nasza pasja. MAX był wielokrotnie doceniany w konsumenckich plebiscytach w kategorii „satysfakcja klienta” oraz „ulubione burgery”. W 2017 roku MAX zwyciężył w ślepym teście smaku przeprowadzonym we Wrocławiu. Z badania wynika, że smak flagowego burgera Frisco wybiera aż 59% respondentów, tym samym firma pokonała dwa burgery: Big Mac z McDonald’s oraz Whopper z Burger King. MAX Premium Burgers był pierwszą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi, która nie tylko otwarcie komunikuje wpływ każdego ze swoich produktów na środowisko, ale całkowicie neutralizuje swój negatywny wpływ.

Kariera w Max Premium Burgers
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Max Premium Burgers

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Max Premium Burgers

Max Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers Zdjecie

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Prowadzimy wiele rekrutacji. Jeśli nie możesz przyjść na spotkanie, bo wydarzyło się coś niespodziewanego, zadzwoń do nas. Cenimy sobie odpowiedzialnych kandydatów – w rekrutacji liczy się przecież udział obu stron.

Na stanowiska menadżerskie szukamy osób ambitnych, chętnych do rozwoju, do budowania sukcesu firmy w Polsce, umiejących organizować swój czas i pracę podległego zespołu, mających świetne umiejętności komunikacyjne oraz dobrze znających angielski (część rozmowy odbywa się w tym języku).

Podczas rekrutacji na stanowisko pracownika restauracji pamiętaj o UŚMIECHU. Czekamy, aż zarazisz nas pozytywną energią i zapałem do pracy!

Etap #1 Zaaplikuj na nasze ogłoszenie

Szukaj ogłoszeń na portalach pracy lub bezpośrednio na naszej stronie. Gdy znajdziesz coś dla siebie, APLIKUJ na wybrane stanowisko!

Pamiętaj, aby umieścić w CV informacje dotyczące Twojego dotychczasowego doświadczenia (praca w gastronomi będzie dodatkowym atutem). Jeśli go nie masz i jesteś studentem, nie przejmuj się, po prostu zaaplikuj.

Jako jedna z niewielu firm otwarcie komunikujemy, ile możesz zarobić. Mamy restauracje we Wrocławiu, w Gdańsku, Świętochłowicach i Warszawie, a wkrótce otwieramy również punkt w Poznaniu.

Etap #2 Czytamy i analizujemy każde CV

Realizacja tego etapu uzależniona jest od stanowiska, na które aplikujesz. Jeśli starasz się o stanowisko pracownika restauracji lub Młodszego Kierownika Zmiany, to Twoje CV przeanalizuje Kierownik Restauracji. Na podstawie informacji, które zawrzesz w CV, będzie musiał podjąć decyzję, czy nawiązać z Tobą kontakt. CV na stanowisko Kierownika Zmiany trafi do naszego HR Menadżera. Jeśli chcemy zatrudnić menadżerów w istniejących restauracjach, CV kandydata czyta i analizuje również Kierownik Restauracji. Czego szukamy? Przede wszystkim doświadczenia w zakresie zarządzania ludźmi i zmianą zdobytego w restauracjach szybkiej obsługi, kawiarniach sieciowych lub w hotelach oraz znajomości języka angielskiego (atut). W większości przypadków rekrutacje na stanowisko Kierownika Zmiany dotyczą miast, w których ma powstać pierwsza restauracja. Proces rekrutacji rozpoczyna się na kilka miesięcy przed planowanym otwarciem i oprócz ludzi z HR uczestniczy w nim jeszcze jedna wyznaczona osoba. Uwaga, w tej sytuacji będziemy oczekiwać wyjazdu na szkolenie poza miejsce zamieszkania.

Etap #3 Krótka rozmowa telefoniczna tzw. pre-interview

Po selekcji i analizie CV zaprosimy Cię na krótką rozmowę telefoniczną. Sprawdzimy Twoje oczekiwania, dostępność, ogólne doświadczenie oraz wiedzę na temat MAX. Opiszemy także krótko pozycję i zespół. Jeśli zatrudnienie będzie wymagało szkolenia poza Twoim miejscem zamieszkania, zapytamy o możliwość wyjazdu na kilka dni lub miesięcy w zależności od stanowiska, na które aplikowałeś. Wówczas opłacimy Ci zakwaterowanie, diety, przejazdy z i do miejsca szkolenia, a także komunikację miejską, o ile będzie Ci potrzebna. W przypadku wyjazdu na kilka miesięcy dostaniesz od nas dodatkowo pieniądze na dwie podróże do domu w miesiącu. Rozmowa najczęściej kończy się umówieniem na spotkanie rekrutacyjne. Przed spotkaniem odwiedź stronę www.maxpremiumburgers.pl, aby dowiedzieć się więcej o MAX, naszych produktach i kulturze pracy.

Etap #4 Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie w restauracji

Kandydaci na stanowisko pracownika restauracji lub Młodszego Kierownika zmiany spotykają się z Kierownikiem albo jego Asystentem. Jest to moment, w którym poznasz swojego przyszłego szefa i zobaczysz miejsce pracy. Przedstawimy Ci warunki, opowiemy o wynagrodzeniu, benefitach, możliwościach rozwoju oraz awansu. Możesz zadać dowolne pytania związane z naszą firmą, zespołem i stanowiskiem. Spotkanie trwa ok. pół godziny. Jeśli obie strony będą zdecydowane na współpracę, umawiamy się na datę podjęcia pracy i rozpoczynamy procesy administracyjne konieczne do podpisania umowy.

Spotkanie twarzą w twarz lub na Skype

Jeśli aplikujesz na stanowisko Kierownika Zmiany, spotkanie rekrutacyjne może być zorganizowane w mieście, w którym mieszkasz lub przez Skype. Z naszej strony będą w nim uczestniczyły 2 osoby. Spotkanie dzieli się na 3 części: • prezentacja firmy, • omówienie Twojego doświadczenia, • przedstawienie oferty zatrudnienia i warunków współpracy. Pamiętaj, zadawaj pytania. To moment, aby dowiedzieć się o jak najwięcej o przyszłej pracy. Spotkanie trwa minimum godzinę.

Etap #5 Decyzja, oferta i List Intencyjny dla kandydatów na stanowisko Kierownika Zmiany

Szukamy osób, które będą brały aktywny udział w tworzeniu nowej marki na polskim rynku. Chcemy dać im możliwości szybkiego rozwoju i awansu. Bardzo starannie dobieramy menadżerów do naszego zespołu. Dokładamy wszelkich starań, abyś nie musiał długo czekać. Dzwonimy do Ciebie kilka dni po spotkaniu rekrutacyjnym. Pytamy o decyzję i przekazujemy naszą. Odpowiadamy na Twoje ostatnie pytania. Kontaktujemy się nawet wtedy, gdy nie mamy dla Ciebie dobrej wiadomości. Jako potwierdzenie oferty wysyłamy List Intencyjny. W tym momencie zaczynamy przygotowania do podpisania umowy o pracę i dopełniamy wszystkich naszych obowiązków jako pracodawcy tak, abyś mógł rozpocząć pracę bez opóźnień. Liczymy, że wspólnie zbudujemy sukces MAX Premium Burgers w Polsce!

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy