Marriott International

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Marriott International

Marriott International jest największą firmą hotelarską na świecie oraz liderem innowacji w swojej branży. Posiada blisko 6 tys. obiektów w 120 krajach. W Polsce obecnych jest 6 marek: Marriott Hotels, Courtyard by Marriott, The Luxury Collection, Sheraton, The Westin oraz AC. Już wkrótce nasi Goście będą mogli dokonać rezerwacji również w Renaissance, Moxy oraz Four Point by Sheraton. Podejmij wyzwanie, rozwijaj się z nami i zwiedzaj świat!

Marriott, to różnorodność, innowacyjność i dynamika działania. Dbamy, aby nasze hotele były doskonałym miejscem pracy dla każdego. Umożliwiamy rozwój, budowanie ścieżki kariery, szkolimy oraz wspieramy. Dbamy również o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Angażujemy, zachęcamy do aktywności. Dzięki naszym działaniom po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako Najlepszy Pracowdawca według Aon.

Najważniejszą wartością towarzyszącą organizacji od 90 lat jest przesłanie „Put People First”. Nasza firma, to ludzie – doskonałe relacje z gośćmi i współpracownikami, zaangażowanie w działalność z zakresu odpowiedzialności społecznej (CSR), jak również dbałość o środowisko naturalne.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilne zatrudnienie, znana firma, fajne pieniądze

anonimowo
W tytule wymieniłem wszystko co najfajniejsze w Marriocie. Prawie wszystko oprócz tego jeszcze godziny pracy, atmosfera, zniżki dla pracowników, program kafeteryjny i pakiet medyczny. Teraz to już wszystko. Za to pracę w Marriocie lubiłem

Za to nie podobało mi się, że tak bardzo jest ograniczona szansa na rozwój i że jest stres. Wiem, że teraz stres to normalka w prawie każdej firmie, ale jednak mimo tego mi nie pasował. Jakby jednak nie mówić opłacało się pracować w Marriocie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bony / bilety / zniżki
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

reservation clerk (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Kiedy znalazłem to ogłoszenie od razu zaaplikowałem. Trochę już robiłem w hotelarstwie, więc to była praca-marzenie, w końcu Marriott to spory prestiż. Kiedy odpowiedzieli, od razu zacząłem przeczesywać internet w poszukiwaniu jakiś informacji o takiej rozmowie.

Prawie dostałem zawału jak znalazłem info o grze, którą kilka lat temu stworzono i która polegała na wirtualnym zarządzaniu hotelem. Całe szczęście mnie po prostu zaprosili na rozmowę, najzwyczajniejszą w świecie :D więc to chyba jednak legenda. Ale nie powiem, stres był.

Na miejscu wszystko superprofesjonalnie, kulturalnie i bardzo miło. Pytania o wcześniejsze prace, czyli standard, sprawdzenie angielskiego (w takiej firmie chyba też standard), rozmowa o tym, jakie mam podejście do ludzi. No cóż, jednak to dosyć ważne, kiedy w pracy musisz non stop mieć styczność z innymi osobami.

W każdym razie nie było żadnych dziwnych pytań w stylu: jeśli byłbyś kredką to wolałbyś być świecową czy pastelową? Wszystko po prostu normalnie, standardowo, a na dodatek bardzo miło.

Telefon zwrotny po 3-4 dniach.