Marriott International

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Marriott International

Marriott International jest największą firmą hotelarską na świecie oraz liderem innowacji w swojej branży. Posiada blisko 6.000 obiektów w 120 krajach. W Polsce obecnych jest 6 marek: Marriott Hotels, Courtyard by Marriott, Luxury Collection, Sheraton, Westin oraz AC. Już wkrótce nasi Goście będą mogli dokonać rezerwacji również w Renaissance, Moxy oraz Four Point by Sheraton. Podejmij wyzwanie, rozwijaj się z nami i zwiedzaj świat!

Marriott, to różnorodność, innowacyjność i dynamika działania. Dbamy, aby nasze hotele były doskonałym miejscem pracy dla każdego. Umożliwiamy rozwój, budowanie ścieżki kariery, szkolimy oraz wspieramy. Dbamy również o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Angażujemy, zachęcamy do aktywności. Dzięki naszym działaniom po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako Najlepszy Pracowdawca według Aon.

Najważniejszą wartością towarzyszącą organizacji od 90 lat jest przesłanie „Put People First”. Nasza firma, to ludzie – doskonałe relacje z gośćmi i współpracownikami, zaangażowanie w działalność z zakresu odpowiedzialności społecznej (CSR), jak również dbałość o środowisko naturalne.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Stabilne zatrudnienie, znana firma, fajne pieniądze

2016-07-27
anonimowo
W tytule wymieniłem wszystko co najfajniejsze w Marriocie. Prawie wszystko oprócz tego jeszcze godziny pracy, atmosfera, zniżki dla pracowników, program kafeteryjny i pakiet medyczny. Teraz to już wszystko. Za to pracę w Marriocie lubiłem

Za to nie podobało mi się, że tak bardzo jest ograniczona szansa na rozwój i że jest stres. Wiem, że teraz stres to normalka w prawie każdej firmie, ale jednak mimo tego mi nie pasował. Jakby jednak nie mówić opłacało się pracować w Marriocie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

reservation clerk (Praca)

2016-02-22
Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz