Grupa Mago

Sprzedaż
brak

O Grupa Mago

Grupa Mago zajmuje się produkowaniem i sprzedażą wyposażenia do sklepów oraz do magazynów. Ta działająca od 1989 roku firma tworzy m.in. różnego rodzaju regały i boksy kasowe. Obecnie przedsiębiorstwo jest jednym z liderów w swojej branży. Grupa Mago zarządza 3 fabrykami w Ruścu, Kaliningradzie, Rawie Mazowieckiej, a także 4 oddziałami za granicą - w Niemczech, Rosji, Francji, na Ukrainie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo stabilna praca

Anonimowo
Pracuję w Mago od 3 lat i sporo mogę o tej firmie powiedzieć. Dla mnie ta praca to przede wszystkich stabilność i solidność, dlatego nadal tu pracuje. Godziny pracy są stałe i pozwalające mi dobrze zaplanować sobie czas wolny. To dla mnie bardzo ważne, od zawsze cenię sobie rozgraniczenie praca/dom. Wypłatę mam całkiem niezłą, bardzo cenię sobie to, że zawsze jest na koncie na czas. W poprzedniej pracy olewali sobie terminowość i strasznie mnie to wkurzało, bo to odbiera motywację do pracy. Atmosfera w firmie zdecydowanie na plus, ludzie chętnie sobie pomagają i nie ma niezdrowej rywalizacji.
Minusy też oczywiście są… Przede wszystkim ludzie nastawieni na rozwój raczej powinni poszukać czegoś innego, tu ścieżka awansu nie rysuje się jakoś kolorowo. Brakuje też benefitów od firmy. Fajnie byłoby dostawać coś więcej niż wypłatę. Praca jak już pisałem dla osób lubiących stabilność. Ci nastawieni głównie na rozwój powinni dobrze to przemyśleć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: NadarzynTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Wysłałem CV do Mago jak tylko dowiedziałem się o prowadzonej rekrutacji. Na drugi dzień zadzwonił telefon i Pani po drugiej stronie zapytała, czy mogę teraz rozmawiać nieco dłużej. Akurat byłem w domu, więc się zgodziłem. Okazało się, że to pierwszy etap rekrutacji. Rozmowa trwała może z 20 minut. Dotyczyła informacji z mojego CV, musiałem nieco opowiedzieć o konkretnych stanowiskach, które tam wpisałem. Później dostałem kilka pytań ogólnych na mój temat. Na koniec pani przedstawiła mi szczegółowe informacje o stanowisku - na czym polega praca, jakie są wymagania itp. i zaprosiła mnie na rozmowę.
  Rozmowa odbyła się w siedzibie firmy. Nie było żadnych opóźnień, gdy przyjechałem czekał już na mnie rekruter, z którym najpierw odbyłem krótką rozmowę. Następnie poprosił mnie o wypełnienie testu wiedzy z zakresu stanowiska, na które aplikuje. Poziom nie był łatwy, ale jak ktoś czai cokolwiek, da sobie radę. Poszło mi dobrze i zaraz po tym odbyłem rozmowę z szefem działu, do którego wysłałem CV. Po dwóch dniach dostałem odpowiedź zwrotną. Atmosfera raczej nie luźna, ale spokojnie, wszyscy są mili. Największy plus rekrutacji to strona merytoryczna, wszystko bardzo konkretnie i sprawnie.