Magneti Marelli

Motoryzacja
brak

O Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli After Market Parts & Services sprzedaje i rozprowadza części zamienne oraz urządzenia diagnostyczne, a także świadczy usługi dla branży samochodowej.

W celu zapewnienia usług naprawczych firma stworzyła sieć warsztatów, za pośrednictwem których promuje produkty i usługi. W Europie ponad 5000 warsztatów działa pod szyldem firmy.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Monter (Praca)

Branża: MotoryzacjaMiejsce: SosnowiecTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moja rekrutacja miała 3 etapy. Na pierwszym były testy manualne i trzeba było na czas robić różne rzeczy, pamiętam, że kazali mi rozwiesić sznurek i przeciągać go przez haczyki i oczka na tablicy, cośtam musiałem robić z przenoszeniem patyczków, takie śmieszne rzeczy trochę jak w przedszkolu.

Drugi etap to bym powiedział, że matematyczny, bo były zadania problemowe na teście i trzeba było obliczyć różne rzeczy, też niezbyt wysoki poziom i się zastanawiam, kto się tam zgłasza, skoro musieli takie testy wprowadzić…

I na koniec na trzecim etapie to już rozmowa z kierownikiem, i tam takie standardowe pytania, doświadczenie, dlaczego u nich chcę pracować i kiedy mogę zacząć.