Macrologic

Nowe technologie / IT

O Macrologic

Macrologic zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspomagających realizowanie celów biznesowych swoich klientów. Flagowym produktem oferowanym przez firmę jest Macrologic ERP - kompleksowy pakiet usług potrzebnych do zarządzania przedsiębiorstwem.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa praca, choć słabo z kasą

specjalista ds. Marketingu
Ogólnie rzecz biorąc, to praca jest bardzo fajna i godna polecenia. Na pewno jest ciekawa. Trochę gorzej wypada kwestia wysokości wypłaty i nie ukrywam, że to był główny powód mojej rezygnacji.

Reszta rzeczy trzyma pewien poziom, ludzie są super, firma ogólnie oferuje dobre, przyjazne warunki pracy, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego. No ale niestety, praca to nie jest coś co się robi dla przyjemności, tylko po to, by zarabiać, więc musiałam odejść, ale naprawdę wspominam czas tutaj bardzo dobrze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. wdrożeń ERP (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Macrologic byłem na łącznie dwóch rozmowach. Opiszę obie może się komuś przyda. Więc tak: pytania konkretne o doświadczenie, wiedzę w zakresie programowania, pisania zapytań do SQL, wiedzę o bazach danych, o systemach ERP. Tych nie będę przytaczał, ale radzę - warto się przygotować z tego, co oni wypisują w ogłoszeniu.

Oprócz tego: o wykształcenie, czemu takie studia, ile godzin tygodniowo można pracować, ile chce się zarobić, jakie się ma cele zawodowe, czym się interesuje, czego się oczekuje, kiedy może się zacząć.

Plus: test oceniający predyspozycje - na miejscu podczas drugiej rozmowy.

Pierwszy etap prowadzi ktoś z HR u mnie taka sympatyczna pani. Drugi kierownik działu, który później ma być waszym przełożonym.