Lux Med

3.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Lux Med

LUX MED jest obecny na polskim rynku już od ponad 20 lat. Dysponuje 1700 placówek, które obsługują 1 600 000 pacjentów. W szeregach Grupy działa 5000 lekarzy, dbających o jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo, a przede wszystkim: zdrowie wszystkich osób, które zaufały Lux Medowi.

Nowe OpinieDodaj

1.4

Nie polecam

2017-02-20
Specjalista ds. obsługi pacjentów
Recepcja to dobre miejsce na "pierwszą pracę". Jednak aby tam pracować, trzeba mieć stalowe nerwy - nie tyle do pacjentów, bo spotykałam naprawdę miłych, jak do samych współpracowniczek. Rój os to przy nich nic. Mobbing na każdym kroku, o makijaż, o skarpetki, o nie tak upięte włosy. W regulaminie brak dokładnych wymogów, a i tak nie było dnia bez uszczypliwości. "Co można wojewodzie..." tutaj działa na każdym kroku, bo kierownik może mieć upięte włosy jak chce a Ty musisz mieć w kucyk. To samo szminka czy lakier do paznokci.

Umowę dostałam do ręki w dniu wypowiedzenia (wytrzymałam 2 miesiące). Długo też czekałam na strój. Umowę o pracę można dostać tylko w kwietniu i we wrześniu, i trzeba przepracować najmniej 5 miesięcy - tak informowały mnie przełożone. Jak ktoś chce tkwić na zleceniu to spoko dla niego. Poza atmosferą praca całkiem fajna. Może gdybym trafiła do innej placówki do innej załogi oceniałabym ją nieco lepiej? Ale myślę, że "mobbingowa" mentalność tkwi w całości, pilnowanie wszystkich dookoła na każdym kroku mają we krwi. Wolałabym abym była oceniana po wynikach pracy, niż po tym, czy mi wystaje skarpetka (nogi i tak mam pod ladą)...
Z profitów można było po trzech przepracowanych miesiącach mieć pracowniczą opiekę Lux Med i kartę Multisport. Na awans bym tam jakoś specjalnie nie liczyła, bo dziewczyny po parę lat siedziały na recepcji i poza wskoczeniem na "trenera" lub "kierownika zmiany" raczej mało było możliwości aby iść gdzieś wyżej.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (Praca)

2016-11-18
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz