Lugera & Makler Poland

Doradztwo / Konsulting, Human Resources
brak

O Lugera & Makler Poland

Lugera & Makler Poland Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego, działającą na arenie międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem regionu CEE (Armenia, Bułgaria, Czechy, Holandia, Polska, Rumunia, Słowacja, Ukraina).

Główną specjalizacją firmy jest rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Doświadczenie w tym sektorze firma ma już od ponad 20 lat, dlatego w oparciu o przeprowadzone projekty jest w stanie tworzyć projekty nowatorskie, zasadzone jednak na solidnych podstawach.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Order Management Specialist (Praca)

2015-11-06
Branża: ZakupyMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Dodatkowe Projekty, Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Lugera rekrutowała mnie do ich klienta na stanowisko Junior Order Management Specialist. Na rozmowie dowiedziałem się kilku rzeczy o stanowisku, które nie zostały wspomniane w ofercie, a także o zakresie obowiązków, oczekiwaniach od osoby na tym stanowisku i możliwościach ewentualnego późniejszego awansu. Wymagana była znajomość dwóch języków obcych, która została sprawdzona na samym początku rozmowy. Zostałem zapytany o to jak wiedza zdobyta w trakcie studiowania może pomóc mi w wykonywaniu moich obowiązków na tym stanowisku. Na koniec rozmowy usłyszałem, że moja kandydatura będzie rekomendowana firmie i że się odezwą z wiadomością w ciągu tygodnia.