Lugera & Makler Poland

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O Lugera & Makler Poland

Lugera & Makler Poland Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego, działającą na arenie międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem regionu CEE (Armenia, Bułgaria, Czechy, Holandia, Polska, Rumunia, Słowacja, Ukraina).

Główną specjalizacją firmy jest rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Doświadczenie w tym sektorze firma ma już od ponad 20 lat, dlatego w oparciu o przeprowadzone projekty jest w stanie tworzyć projekty nowatorskie, zasadzone jednak na solidnych podstawach.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wymagająca Praca

Anonimowo
Pracę w Lugera & Makler Poland wspominam w sumie dobrze, choć po jakimś czasie potrzebowałem zwolnić. Pracując u nich bardzo dużo się nauczyłem. Nie mam zastrzeżeń do godzin pracy, wynagrodzenia czy ilości benefitów. To wszystko stało na mega wysokim poziomie. Gorzej wypadała atmosfera. Bardzo czuć, że to międzynarodowa firma i zdarzały się dni z natłokiem obowiązków i stresem. Na dłuższą metę było to dla mnie zbyt męczące, dlatego zmieniłem pracę. Jeśli ktoś nie szuka spokojnego etatu, tylko wymagającej pracy, to polecam!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Junior Order Management Specialist (Praca)

  Branża: ZakupyMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Dodatkowe Projekty, Języki obce, Inne
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Lugera rekrutowała mnie do ich klienta na stanowisko Junior Order Management Specialist. Na rozmowie dowiedziałem się kilku rzeczy o stanowisku, które nie zostały wspomniane w ofercie, a także o zakresie obowiązków, oczekiwaniach od osoby na tym stanowisku i możliwościach ewentualnego późniejszego awansu. Wymagana była znajomość dwóch języków obcych, która została sprawdzona na samym początku rozmowy. Zostałem zapytany o to jak wiedza zdobyta w trakcie studiowania może pomóc mi w wykonywaniu moich obowiązków na tym stanowisku. Na koniec rozmowy usłyszałem, że moja kandydatura będzie rekomendowana firmie i że się odezwą z wiadomością w ciągu tygodnia.