Liberty Ubezpieczenia

Sprzedaż, Ubezpieczenia

O Liberty Ubezpieczenia

Liberty Ubezpieczenia stanowi część międzynarodowej grupy Liberty Mutual specjalizującej się w kompleksowych usługach związanych z ubezpieczeniami. Firma działa od 1912 roku i obecnie dzięki gwałtownemu wzrostowi funkcjonuje w 27 krajach świata. W Polsce produkty Liberty były pierwotnie oferowane przez Liberty International Underwriters, a od 2007 roku już przez Liberty Mutual.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ja polecam mi się dobrze pracowało

2016-07-14
Konsultant ds. ubezpieczeń
Moja współpraca z tą firmą trwała stosunkowo długo. Nauczyło mnie to bardzo dużo. Bardzo pomogły też szkolenia organizowane przez firmę. W trakcie pracy i już po niej nie było znaczących minusów. Prawie same plusy. Tu wymienię te najważniejsze - atmosfera, elastyczny czas pracy, karta sportowa, kursy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, wysokie pensje i sympatyczni koledzy z działu. Firma stosunkowo młoda na polskim rynku. Z dobrym potencjałem i dobra dla swoich pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Konsultant ds. Ubezpieczeń (Praca)

2016-03-21
Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo pozytywnie wspominam tę rozmowę chociaż mnie nie zatrudnili. Ja byłam na jednym etapie tzn na spotkaniu z osobą z Liberty. Najpierw przedstawiała nam informacje o firmie, zasadach pracy itp itd - swoją drogą fajny element, bo się można dużo dowiedzieć. Później każdy z grupy (bo było nas sporo osób) szedł na rozmowy indywidualne.

Tu mnie zapytali jakie mam doświadczenie, dlaczego zaaplikowałam do nich, co wiem o ich firmie, jakie są moje oczekiwania, wady i zalety, największe sukcesy, co wiem o branży itp. Kilka podstawowych rzeczy, których można się spodziewać. Widocznie miałam za małe doświadczenie albo po prostu źle wypadłam, bo już nie dostałam żadnej informacji co dalej.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz