Liberty Ubezpieczenia

Sprzedaż, Ubezpieczenia

O Liberty Ubezpieczenia

Liberty Ubezpieczenia stanowi część międzynarodowej grupy Liberty Mutual specjalizującej się w kompleksowych usługach związanych z ubezpieczeniami. Firma działa od 1912 roku i obecnie dzięki gwałtownemu wzrostowi funkcjonuje w 27 krajach świata. W Polsce produkty Liberty były pierwotnie oferowane przez Liberty International Underwriters, a od 2007 roku już przez Liberty Mutual.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ja polecam mi się dobrze pracowało

Konsultant ds. ubezpieczeń
Moja współpraca z tą firmą trwała stosunkowo długo. Nauczyło mnie to bardzo dużo. Bardzo pomogły też szkolenia organizowane przez firmę. W trakcie pracy i już po niej nie było znaczących minusów. Prawie same plusy. Tu wymienię te najważniejsze - atmosfera, elastyczny czas pracy, karta sportowa, kursy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, wysokie pensje i sympatyczni koledzy z działu. Firma stosunkowo młoda na polskim rynku. Z dobrym potencjałem i dobra dla swoich pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Konsultant ds. Ubezpieczeń (Praca)

Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo pozytywnie wspominam tę rozmowę chociaż mnie nie zatrudnili. Ja byłam na jednym etapie tzn na spotkaniu z osobą z Liberty. Najpierw przedstawiała nam informacje o firmie, zasadach pracy itp itd - swoją drogą fajny element, bo się można dużo dowiedzieć. Później każdy z grupy (bo było nas sporo osób) szedł na rozmowy indywidualne.

Tu mnie zapytali jakie mam doświadczenie, dlaczego zaaplikowałam do nich, co wiem o ich firmie, jakie są moje oczekiwania, wady i zalety, największe sukcesy, co wiem o branży itp. Kilka podstawowych rzeczy, których można się spodziewać. Widocznie miałam za małe doświadczenie albo po prostu źle wypadłam, bo już nie dostałam żadnej informacji co dalej.