LG Display Poland

Przemysł / Produkcja

O LG Display Poland

LG Display Poland to producent modułów LCD (Liquid Crystal Display), wykorzystywanych przy produkcji telewizorów ciekłokrystalicznych. Jest częścią koncernu LG.

Na rynku firma funkcjonuje od roku 2006, a polski oddział odpowiedzialny jest za kontakty z klientami obszaru europejskiego. Siedziba LG Display Poland znajduje się w Biskupicach.

Firma działa w 10 krajach i zatrudnia ponad 55 000 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozytywnie na początek

Technik
Szkoda bardzo że nie robią większych perspektyw na dalszy rozwój. Niewiele się można w praktyce rozwinąć chyba że przy szkoleniach się coś zyska dla siebie. W momencie gdy komuś nie zależy tak mocno żeby się rozwijać to może dłuuuugo pracować. Atmosfera była niezła jak wynagrodzenia system pracy na 3 zmiany i ludzie. Socjalnie dobrze skoro pakiet medyczny i sportowy dodawali ot tak. Firma jako marka super dla nawet tylko samego doświadczenia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant (Praktyka/Staż)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: BiskupiceTermin rozmowy: 1.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Trochę czasu minęło od tej mojej rekrutacji. Do tej pory żałuje, że mi się nie udało dostać na te praktyki. Nie ma niby tego złego co by na dobre nie wyszło. Wylądowałem ostatecznie w podobnie dużej firmie. Na rekrutacji w LG jakby nie było byłem.

Najpierw z tego co pamiętam rozmowa przez telefon i dopiero po zakwalifikowaniu się rozmowa w firmie. Tak super nie pamiętam co ode mnie chcieli... hym.. na pewno kiedy mogę przychodzić i czy dam radę na cały etat, czemu chcę iść na te praktyki i co bym chciał robić po studiach.

Bardzie wypytywali o takie ogólne rzeczy niż chcieli wiedzę ode mnie wyciągnąć. Było sympatycznie dlatego tym bardziej żałuje.