Lewis PR

Marketing / Reklama / PR

O Lewis PR

Lewis to globalna agencja komunikacyjna zajmująca się świadczeniem usług z zakresu PR, działań marketingowych, tworzenia treści oraz prowadzenia badań rynku. Firma posiada biura w Europie, Azji, Australii oraz obu Amerykach. Polska siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce, ludzie, atmosfera, projekty

anonimowo
To co stażysta napisał o stażu mogę ja napisać o pracy. Przynajmniej pod większością punktów mogę się podpisać. Co mogę dodać od siebie jako stałego chociaż już byłego pracownika. Do minusów dorzuciłabym brak benefitów i mało szkoleń. Do plusów mogę dodać pieniądze przy stałej wypłacie, ciekawe projekty i fajnych klientów duże znane marki. W dużej mierze firma zostawiała pole do popisu swoim pracownikom, dawała swobodę działania i możliwość wykazania się. Pod opisem atmosfery się podpisuje, rzeczywiście była niezapomniana. I piłkarzyki!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja w Lewis PR była bardzo profesjonalna. Na każdym etapie wiedziałam dokładnie co mam zrobić i wszystko było dla mnie jasne. Testy trochę stresujące, ale za to rozmowa naprawdę w super atmosferze! Na rekrutacji do tak dużych firm często jest bardzo dużo stresu, tu było zupełnie inaczej. Nikt nie generował nerwowej atmosfery. Pytań było tak dużo, że nie sposób ich wymienić. Całość nie trwała co prawda 10 minut, ale zleciała bardzo szybko. Odpowiedź zwrotną dostałam bardzo szybko. W sumie nie mam na co narzekać, widać, że się przygotowują do rozmów i robią kawał dobrej roboty!