Levi Strauss

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Levi Strauss

Levi Strauss & Co. to firma założona w 1853 roku w San Francisco. Początkowo produkowali kombinezony robocze, a od wielu lat tworzą doskonałej jakości odzież codzienną - dżinsy, kurtki dżinsowe, torby oraz produkty niedżinsowe takie, jak buty czy koszulki. Przedsiębiorstwo dystrybuuje swoje produkty do 110 krajów na świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Byłam dosyć zadowolona

2016-10-05
Sprzedawca
Jako sprzedawca - w zasadzie sprzedawczyni - pracowałam w sklepie firmowym Levisa ponad rok. Następnie postanowiłam robić coś zgodnego z kierunkiem, który kończyłam.

Był powód, dla którego szczególnie żałowałam rzucenia pracy w sklepie. Pieniądze. Jednym słowem pewnie przez długie lata nie będę w swoim zawodzie zarabiać tyle co w sklepie. Szczególnie, że nie mam doświadczenia tylko dopiero je zdobywam.

Zresztą atmosfera w sklepie jest zupełnie inna niż w biurze, pracuje się zgodnie z grafikiem a nie 9-17 i pracuje się na własną premię. Jest inaczej a w Levisie było fajnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2016-05-24
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa kwalifikacyjna z elementem sprawdzającym poziom znajomości angielskiego (trzeba się wypowiedzieć po angielsku na zadany temat). Tak oprócz tego angielskiego, który może jest trochę mniej "standardowy" reszta jest jak najbardziej standardem.

Na przykład pytania o doświadczenie w sprzedaży, o to czy udawało mi się realizować założone plany sprzedażowe, o to czy lubię pracę w sprzedaży, czy wiem co jest teraz modne, jakie blogi czy gazety o modzie czytam, czy mogę pracować w systemie zmianowym i czy nie będzie to przeszkadzało w moich studiach te wszystkie pytania były normalne. Na koniec miałam powiedzieć ile chce zarabiać na godzinę.