Levi Strauss

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Levi Strauss

Levi Strauss & Co. to firma założona w 1853 roku w San Francisco. Początkowo produkowali kombinezony robocze, a od wielu lat tworzą doskonałej jakości odzież codzienną - dżinsy, kurtki dżinsowe, torby oraz produkty niedżinsowe takie, jak buty czy koszulki. Przedsiębiorstwo dystrybuuje swoje produkty do 110 krajów na świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Byłam dosyć zadowolona

2016-10-05
Sprzedawca
Jako sprzedawca - w zasadzie sprzedawczyni - pracowałam w sklepie firmowym Levisa ponad rok. Następnie postanowiłam robić coś zgodnego z kierunkiem, który kończyłam.

Był powód, dla którego szczególnie żałowałam rzucenia pracy w sklepie. Pieniądze. Jednym słowem pewnie przez długie lata nie będę w swoim zawodzie zarabiać tyle co w sklepie. Szczególnie, że nie mam doświadczenia tylko dopiero je zdobywam.

Zresztą atmosfera w sklepie jest zupełnie inna niż w biurze, pracuje się zgodnie z grafikiem a nie 9-17 i pracuje się na własną premię. Jest inaczej a w Levisie było fajnie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2016-05-24
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz