Let’s Deliver

Transport / Logistyka
brak

O Let’s Deliver

Let’s Deliver to firma działająca w branży transportowej, zajmująca się dostarczaniem przesyłek na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Przedsiębiorstwo planuje rozszerzenie swojej działalności na teren Warszawy. Obecnie zatrudnia 60 kurierów i współpracuje ze 124 partnerami.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

dużo ruchu, fajna praca

Kurier
W Let’s Deliver pracowałem ponad rok, początkowo jako kurier rowerowy, później przerzuciłem się na samochód. Zarobki nie były zbyt wysokie, ale praca była dość przyjemna.
Od samego początku aż do zakończenia współpracy wszystkie warunki były jasne i zawsze mogłem się dogadać z pracodawcą w przypadku jakichś indywidualnych sytuacji. Plusem był też dla mnie elastyczny grafik. W pracy zawsze panowała miła atmosfera, a kadra kierownicza włącznie z prezesem zawsze byli wyrozumiali i pomocni wobec pracowników. Do pensji podstawowej zawsze mogłem doliczyć codzienny napiwek, a po przerzuceniu się z roweru na samochód dorzucono mi dodatek na paliwo oraz dodatek naprawczy czyli tzw. amortyzację.
Generalnie świetna praca dla młodych ludzi lubiących być w ruchu ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kurier (Praca)

  Branża: Transport / LogistykaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Cały proces rekrutacyjny przeprowadzony w bardzo dobry sposób. Najpierw po wysłaniu cv skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa kilkuminutowa, parę podstawowych pytań, ale wspominam ją bardzo pozytywnie. Następnie zostałem zaproszony na rozmowę w firmie. Przyznam szczerze, że jest to bardzo ciekawa firma prowadzona przez naprawdę fajnych ludzi. Przepytano mnie z podstawowej wiedzy z zakresu topografii miasta, pytano na jakim obszarze preferowałbym pracować itp. Finalnie złożono mi ofertę, ale niestety na tamten moment firma dopiero się rozwijała i warunki podjęcia współpracy były lekko nieopłacalne, dlatego byłem zmuszony odmówić. Przyznam jednak, że mam nadzieję, że firma rozwija się w jak najlepszym kierunku i polecam wszystkim spróbować tam swoich sił.