Lasy Państwowe

Administracja biurowa

O Lasy Państwowe

Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa. Zajmuje się przede wszystkim ochroną lasów, zarówno przed działalnością człowieka, jak i przed klęskami żywiołowymi. Organizacja dąży też do upowszechniania wiedzy o lasach całemu społeczeństwu oraz do stworzenia warunków, by lasy mogły być odwiedzane przez szukających wypoczynku w otoczeniu dzikiej natury.

Lasy Państwowe są też twórcą Leśnego Przewodnika Turystycznego Czaswlas.pl.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trzeba to kochać ;)

2016-04-24
Leśniczy
Jak dla mnie praca tutaj to spory prestiż, bo to jednak firma państwowa i trzeba to mieć na uwadze. Ale prawda jest taka, że tę robotę trzeba lubić, bo inaczej człowiek zwariuje. Bo to specyficzna praca, mnóstwo czasu w terenie, nienormowane godziny pracy, także trzeba o tym pamiętać.

Ale ja uwielbiam naturę więc dla mnie to praktycznie sama przyjemność;) przy rozliczaniu bywa trochę gorzej, ale jakoś się da z tym normalnie funkcjonować, więc aż tak źle nie jest. A w sumie jeszcze bym zapomniał, że szkolenia organizują i to jest bardzo dobra rzecz.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • System premiowy
  • Program emerytalny
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz