Lafarge Cement S.A.

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo, Przemysł / Produkcja

O Lafarge Cement S.A.

Lafarge to synonim najwyższej jakości - od lat jesteśmy liderem produkcji cementu i największym dostawcą kruszyw w kraju.


Dzięki innowacyjności, współpracy i wyjątkowym ludziom tworzymy rozwiązania, które wskazują trendy w branży budowlanej. Od 2015 r. jesteśmy częścią grupy LafargeHolcim obecnej w 90 krajach.


Jesteśmy różnorodni. Jesteśmy innowacyjni. Jesteśmy sobą, a dzięki temu że działamy razem, osiągamy więcej. Tworzymy zespół oparty na szacunku, w którym cenimy inicjatywę i zaangażowanie. Pewne wynagrodzenie, koleżeńskie relacje i szerokie możliwości rozwoju, sprawiają, że warto do nas dołączyć.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma

2016-10-29
anonimowo
Mieli według mnie bardzo duży potencjał. Jako mój były pracodawca wypadają dobrze. Teraz mam większe porównanie i wiem, że może być lepiej. Co mi najbardziej przeszkadzało - korporacyjność, średnie pieniądze i ogólny bałagan w różnych kwestiach.

Odpowiadało mi, że zdobywałem sobie doświadczenie, pracowałem w takich godzinach jak mi pasowało, miałem te podstawowe benefity i że w firmie mimo, że korpo była dobra atmosfera. To jednak ważne żeby chciało się chodzić do tej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz