L'Oréal

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O L'Oréal

L’Oréal jest niekwestionowanym liderem w branży kosmetycznej. Firmę założył w 1909 roku francuski chemik Eugène Schueller. Od ponad stu lat działalność Grupy L’Oréal jest w ponad 130 krajach synonimem piękna, innowacji i osiągnięć naukowych.


L’Oréal działa w Polsce od 1992 roku. Jesteśmy obecni we wszystkich kanałach dystrybucji: profesjonalnym, masowym, aptecznym oraz luksusowym. Działamy także w retailu, czego przykładem są należące do L’Oréal butiki The Body Shop, Kiehl’s czy NYX oraz rozwijamy własne sklepy internetowe. Nasze portfolio zawiera 32 marki globalne,  wśród nich: Maybelline New York, Garnier, L’Oréal Paris, Vichy, Lancôme, Yves Saint Laurent, Biotherm, Urban Decay. Nasze marki cieszą się uznaniem miliarda konsumentów na całym świecie. W 2015 roku wartość sprzedaży wynosiła 25,3 mld euro na świecie i 1 mld pln w Polsce.


Firma zatrudnia ponad 80 000 pracowników, w tym ok. 1000 w Polsce.

W 2016 roku L’Oréal Polska po raz kolejny znalazł się w gronie najbardziej atrakcyjnych pracodawców w kraju.


Nowe OpinieDodaj

4.0

Na początek w zawodzie

2016-11-16
Przedstawiciel handlowy
Firma może otworzyć na oścież bardzo dużo drzwi - to znaczy może dać duże możliwości na przyszłość. Jednak doświadczenie zdobywane w takiej marce robi swoje. Sama praca też była łatwiejsza niż w mniejszych firmach pod względem ilości sprzedawanych rzeczy. Ludzie znają i lubią markę co bardzo ułatwiało wykonywanie swoich zadań.

Jako pracodawca byli fajni. Dawali wysokie wynagrodzenia, wygodne godziny pracy, całe pakiety benefitów. W firmie była fajna atmosfera nie czuło się tak bardzo, że to wielka korporacja. Ma się też wyjątkowo dużo samodzielności fajnie, że tak ufają pracownikom.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

2016-03-21
Branża: FMCGMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz