L'Oréal

Sprzedaż, FMCG

O L'Oréal

L’Oréal jest niekwestionowanym liderem w branży kosmetycznej. Firmę założył w 1909 roku francuski chemik Eugène Schueller. Od ponad stu lat działalność Grupy L’Oréal jest w ponad 130 krajach synonimem piękna, innowacji i osiągnięć naukowych.

L’Oréal działa w Polsce od 1992 roku. Jesteśmy obecni we wszystkich kanałach dystrybucji: profesjonalnym, masowym, aptecznym oraz luksusowym. Działamy także w retailu, czego przykładem są należące do L’Oréal butiki Kiehl’s czy NYX oraz rozwijamy własne sklepy internetowe. Nasze portfolio zawiera 32 marki globalne, wśród nich: Maybelline New York, Garnier, L’Oréal Paris, Vichy, Lancôme, Yves Saint Laurent, Biotherm, Urban Decay. Nasze marki cieszą się uznaniem miliarda konsumentów na całym świecie. W 2016 roku wartość sprzedaży wynosiła 25,8 mld euro na świecie i 1 mld pln w Polsce.

Firma zatrudnia ponad 89 000 pracowników, w tym ok. 1000 w Polsce.


W 2017 roku L’Oréal Polska po raz kolejny znalazł się w gronie najbardziej atrakcyjnych pracodawców w kraju.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek w zawodzie

Przedstawiciel handlowy
Firma może otworzyć na oścież bardzo dużo drzwi - to znaczy może dać duże możliwości na przyszłość. Jednak doświadczenie zdobywane w takiej marce robi swoje. Sama praca też była łatwiejsza niż w mniejszych firmach pod względem ilości sprzedawanych rzeczy. Ludzie znają i lubią markę co bardzo ułatwiało wykonywanie swoich zadań.

Jako pracodawca byli fajni. Dawali wysokie wynagrodzenia, wygodne godziny pracy, całe pakiety benefitów. W firmie była fajna atmosfera nie czuło się tak bardzo, że to wielka korporacja. Ma się też wyjątkowo dużo samodzielności fajnie, że tak ufają pracownikom.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Już sporo czasu minęło odkąd byłam w L'Oreal na rozmowie kwalifikacyjnej. Uprzedzam, że byłam tylko na jednym etapie a doszły mnie słuchy, że robią trzy. Wiem tylko co się dzieje na pierwszym.

Pierwszy to było spotkanie prowadzone przez 2 osoby - pan i pani, ale nie mam pojęcia skąd byli i czym się zajmują w tej firmie. Nie wypadłam najlepiej, bo przede wszystkim mocno się zestresowałam. Niby atmosfera była w porządku, ale jakoś wyjątkowo przeżywałam to, że idę na rozmowę akurat do takiej firmy.

Pytania, które pamiętam to o doświadczenie, oczekiwania, wiedzę o firmie i o rynku, o prawo jazdy i największe wady/zalety. Byłam na tyle spięta, że nawet średnio pamiętam cały przebieg tego spotkania, więc dobra rada - nie ma co się stresować.